►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Bakışmak


Nick: | Tarih: 28 Eylül 2018 | 10 Yorum

Birisiyle onlarca kez bakışmak ama hiç konuşmamak niye ? Kızlar , bir erkeği onlarca kez kesmeniz ve onun da size bakması ; bu bakışmayı uzun tutmanız neye işaret ?

Neden konuşmuyor , yanlış mı anlayacağım diye düşünüyorum ve bugüne kadar hiç konuşmamış olmam benim onla konuşmamama neden oluyor . Bu daha ne kadar sürecek , gerçi sürebilir ki bir süredir devam ediyor ve her defasında aynı bakışlar. ( Özellikle birbirimize bakıyoruz sanırım yanından falan geçersek birbirimizin ya da ben öyle görüyorum 😄 ) Açıkcası korkusunu bile hissedebiliyorum bakışlarında – bugünkü gibi – ama isteğini de hissedebiliyor gibiyim . Ben hissedebiliyorum ama hislerim sizce ne kadar doğru ? İçimde büyük bir his yok ama heyecanlanıyorum diyebilirim .

Şimdi konuşsam garip olabileceğini düşünüyorum . Eğer ki bu sana ulaşırsa , öyle tahmin ediyorum ki ulaşacak , bana bir işaret ver . Bölüm ismi vermeyeceğim , mühendislik okuyoruz ikimiz de .


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

10 Yorum

 1. Brunette diyor ki:

  Tam 1 dönemdir kmbde bir çocukla bakışıyorum,ilk onun bakışlarını yakaladım ama kendime sanmadım sonradan baya bakınca şaşırdım doğrusu. Açıkçası ben öyle çok tatlı biriyle tanışmıştım biri gitmeli diyorum
  2  0
 2. kimyagerbey diyor ki:

  Belki fikir almak için buraya yazmış olmana anlam verilebilir. Lakin bu derece üstü kapalı bir itirafla beraber, bahsettiğin kızın seni tanımasını gerçekçi konuşmak gerekirse ihtimal dahilinde bile görmüyorum. Okulun ilk haftaları , yeni bir başlangıca hevesli ve etrafındaki gözleri ciddi manada anlamlandırmaya çalışan birçok insan mevcut. Bununla beraber hayat birtakım güzellikleri ertelemek için oldukça kısa , sevgini dile getirmeye karşı bu kadar çekimser olma. Kaybedecek neyin olabilir ki birkaç tümceden daha fazla , ha olumsuz bir sonuçla karşılaşırsan da gecenin hüznünü bir süre derinden tat ve yaşamına kaldığın yerden devam et.

  Geleceğe dair umutlarını yeşertecek biriyle karşı karşıya geldiğin anın, buruk bir sızıyla hatırlayacağın keşkelerine ve pişmanlıklarına karışmasına izin vermeden harekete geçmen dileğiyle…
  11  0
 3. Tavsiye diyor ki:

  Bakışmaların mutlaka bi anlamı olmalı böyle sürmesini istemiyosan en azından git merhaba de herşeyin nasıl çözüldüğünü görüceksin
  2  1
 4. Lalala diyor ki:

  Bence konuşmalısın sonuçta dünyanın sonu değil ve sana açık bir şekilde baktığının farkında isen ve bir şeyler hissediyorsan karşılıklıdır. Dene şansını ne kaybedersin ki…
  1  0
 5. puffin diyor ki:

  Yazılanları üstüne alınacak çok fazla kişi var. Mühendislik okuyan birçok kişinin de siteye girdiğini düşünürsek, bölüm ismi vermek ya da belirleyici bir itirafta bulunmak sana daha yardımcı olurdu. Hissettiğin bir şeyler varsa konuşmalısın, karşındaki kişinin de ne hissettiğini öğrenmenin en kolay yolu bu sanırım.
  1  0
 6. . diyor ki:

  Biraz anlatsan dış gorunusunu?
  1  0
 7. SiriusBlack diyor ki:

  İddialı bir nick ve itiraf ve aynı zamanda kurusıkı.
  2  1
 8. Citoles diyor ki:

  İnsan gayriihttiyari olarak yolda yürürken yanından geçen kişiye bakar. Kast ettiğin bakışma buysa eğer sadece kafanda büyütüyorsun olayı. Ama oturulan bir ortamda bir bakışmadan bahsediyorsan ve gerçekten tanışmayı çok istiyorsan git tanış. Bir bahane bul konuş. Bu kadar zor olmamalı.
  4  0
 9. kiki diyor ki:

  ayırt edici bi kaç detay verseydin keşke
  0  0
 10. Lothbrok diyor ki:

  Teşekkürler yorumlarınız için .

  Aslında konu tam anlamıyla bir cesaret mevzusu değil , öyle olsaydı aldığım birçok kararı alamazdım . Risk alabilen birisiyim ama işte anlarsınız ya , başlarda tanışmadım ve şimdi bu bakışların git gide artması insanı çekingen olmaya itiyor . 1 dönemdir ara ara bakışıyorduk ama bu hafta daha da yoğun geldi bakışların . Bakışlarının üstümde asılı kalması ve dün bakmak için kendini ve kendimi zorlamam işin rengini değiştiriyor .

  Bölümümü net bir şekilde belirtmek istemiyorum çünkü bu benim kim olduğumun direkt olarak anlaşılmasını sağlayabilir . ( Ne olursa olsun Lothbrok’un gerçekte kim olduğu tam olarak anlaşılsın istemem , üstümde bir emin olamama durumu olmasını tercih ederim . ) Okuyan kişinin bana kendini biraz da olsa belli edebilmesi için belli ayrıntılar verebilirim sanıyorum .

  Yeşil gözlü diyeyim ve üstüne alınanların %90’ından özür dileyeyim .

  Sanıyorum daha da ayrıntı vermeyeceğim .
  5  5

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!