►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

BANA NEDEN YALAN SÖYLEDİN?


Nick: | Tarih: 29 Kasım 2018 | 16 Yorum

Cidden neden bana yalan söyledin? Sana hislerimi açıklamak için uzun süre bekledim. Her şeyi göze aldım ama bu kadarını da hak etmedim.Gözlerime bakarken heyecanlanan, eli ayağı dolaşan,ağzından çıkanı kulağı duymayan insan.. Bana bunu nasıl yaptın,hiç mi vicdanın yok?!O kadar uzun süreden sonra beni tekrar gördüğünde konuşmak istedin ama yapamadın,senin konuşmanı bekledim fakat sen hızlıca merdivenlerden indin ve izini kaybettirdin.Sonra gözlerim seni aradı gördüm seni o kadar üzgündün ki. Dayanamadım söyledim işte senin gibi korkaklık,bencillik etmedim.Hiç mi sevmedin,hiç mi kıskanmadın beni? Hiç mi takip etmedin arkamdan… Bunların cevabını ikimizde gayet iyi biliyoruz.Sırf egonu kamçılamamak için benim gururumu kırdın.İçinde bulunduğum ve bir türlü geçmeyen fakat eninde sonunda geçecek olan bu acı için sana hakkımı helal etmeyeceğim.Şu an bende senden olan sadece yaptığım saçma espirilere olan o güzel gülüşün ve nerden bulduğumu asla tahmin edemeyeceğin bir fotoğrafın var.Sadece bunları özlüyorum.Sana karşı bu kadar iyimser ve içten olmamalıydım.Sana güvenmemeliydim.Herkesin hayatında sorunlar var inan ki her şey çözülürdü.Sen cesaret edemedin.. Aklımda sadece o güzel anılar kaldı.Bana bu yaptıklarına rağmen bazen gözüm hala seni arıyor ytü’nün yollarında.Ama artık eskisi gibi konuşamam (hani çok konuşuyordum ya).Senin yaptığın gibi yapmaya çalışıyorum.Hiçbir şey olmamış gibi…Umarım hayatta her şey dilediğin gibi olur..


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

16 Yorum

 1. Anonim diyor ki:

  Söylediği yalan neydi?Eğer seni sevmesi yer hala o sevgisi devam ediyordum ama uzun süredir görüşmediğiniz için sevgisini gösterememiştir nasıl davranacağını bilenemistir.
  Normalbiri
  0  0
 2. Kendihaline diyor ki:

  Biraz ayrinti verir misin ben miyim bu
  0  0
 3. İmdatbacı diyor ki:

  Boşver anam sen böylelerini kulağına küpe olsun etme bidaha, güvenme,Emi guzuuum?bunlar insanı hayattan soğutur. Uzak dur. Neymiş etmeycekmişiz
  3  1
 4. Concrate diyor ki:

  Helal etme kısmında sanki beni anlatmış, geçmiş olsun ne diyeyim ya da ben değilimdir Allah kavuştursun.İnşaattan uzak durun aman.
  0  1
 5. Bu kız ben miyim yoksa?¿ diyor ki:

  Çok benzer şeyleri yaşıyorum şu sıralar.Acaba bunu ben mi yazdım diye şüphe etmedim değil dvsvsja.Benimkinde de başta ilgi gostermeler, karsilik gösterince de geri adimlar, vs.Anlamadigim ne değişti?? Karşı taraftan da ilgi görünce birden bi vazgecme falan mı oluyo ya da ulaşamayınca mı güzel oluyor anlamadım!? Böyle yapmayın hislerinizde açık olun ki karşı tarafın kafasını karıştırmayın, oyalamayın.
  2  1
 6. ytüdebirkız diyor ki:

  @Bu kız ben miyim yoksa?¿

  İnsan tipleriyle alakalı yani erkek olmak ve adam olmak arasında büyük fark var. Her erkeği adam sanmak yani bir çeşit biz kız tarafının fazla iyi niyeti ve her türlü durumda pozitif yönleri aramamız.Bizim kafamızda tasarladığımız karakteri ,sevdiğimiz erkeğe uyarlamak istiyoruz fakat gerçek durumda böyle bir şey yok.O kadar çok olmasını istiyoruz ki,karşı cinse de bu durumu (o duygusal birikimin verdiği heyecanla) belli ediyoruz.Eee erkek de diyorki bu kız bana bakıyorsa bende etrafa bakayım eğer bu kızdan iyisini bulursam ona arkamı dönerim..Fakat bu süreçte erkekte olan kafa karışıklığı ne olduğunu çözeme,sevip sevmediğini tam algılayamaması fakat ne olursa olsun sizin bir yandan çantada keklik olmanızı istemesidir yani bu erkek sizi de kaybetmek istemiyordur.Araya büyük bir zaman aralığı koyarak sizin olmadığınız durumlarda herhangibir karşı cinsinde duygularından faydalanmak için yer aramaktadır haa bu arada kadına umut vermekten asla vazgeçmez.Sizin duygusal yaklaşımınız ve beslediğiniz o büyüyen duyguların onun için çok bir önemi yoktur , o sizi kendinize bağlar siz onu değil.Sizin aşk konusunda o kadar olgun olmanıza rağmen bunu anlaması şurdan baksak bir on sene alacak biri için fazla duygusal yaklaşmayın benim yaptığım hata gibi…
  Bu tarz erkekler aynı zamanda sizin duygusal olarak zayıf olduğunuzu da düşünebilir yani sizin kararlarınızı duygusal verdiğinizi ve sizin aslında zeka açısından ondan geride kaldığınızı yani kendisinin daha mantıklı ve akıllı olduklarını düşünürler.Aslında sizi analiz edemeyecek kadar da düzdür bu insanlar .(Bencil ve o anki duruma göre kendi çıkarlarını düşünen erkek tipi) Siz eğer sevginizi belli ettiğinizde karşıdaki kişi bu durumu fazlasıyla uzatıyorsa ve bunu oyuna dönüştürmeye çalışıyorsa uzak durun. Benim gibi hata yapmayın
  -birdost
  4  0
 7. Deltakalpesittiro diyor ki:

  Öncelikle geçmiş olsun
  Bazı erkekler gerçekten gıcık olabiliyor. Ama bazıları da var ki
  Belki tecrübesizliğinden belki belki de özgüven eksikliğinden hislerini sana açamıyor olabilir .kendi hislerine güvenemiyor da olabilir.
  kendini sana layık görmüyor olabilir seni daha iyilerine layık görüyor da olabilir.sizi öylesine seviyordu ki sizin için en iyisini istiyordur oda kendisi değildir
  (Bazısı utangaç oluyor ki bunlara sizin yaklaşmanız gerekir diyaloglarını uzatmaya çalışın kısa kesmeyin cesaret verin )
  Bahsettiğin oğlan ben miuim diye de düşünmedim değil ama benle konuşan olmadı 😉
  1  0
 8. Deltakalpesittiro diyor ki:

  Ha bide yanınızda birisini görmek cesaretletini kırıyor olabilir ,biraz özen.”Sandığı açmadan içinden ne çıkacak bilemeyiz”
  1  1
 9. Deltakalpesittiro diyor ki:

  @ytüdebirkız bir erkek olarak arkadaş çevremizdeki erkeklerin içinde bahsettiğin gibi iğrenç insanlar çok ,kızların o tiplerdeki erkeklerde yoğunlaşması da onların zayıf noktası.
  Tabi ki erkeklerin içini göremezsiniz
  Sessiz sakin diye iyi biri olacağı anlamına da gelmez.
  Çok aktif ve sosyal olması hovarda olduğu anlamına da gelmez(genelde öyleler ama).
  Yani gördüm hoşlandım sevgili olalım değil samimi arkadaş olalım hedefi ile yola çıkın (benim kanaatimdir) baktın arada pot kırıyo ne mal olduğunu anlarsın (tahmini süre 4-6hafta) uzaklaşırsın.
  Uzmanı değilim ilişkilerin yazdıklarım size dokunduysa affedin.
  “Sevmek her yiğidin işi değildir”
  0  0
 10. Bu kız ben miyim yoksa?¿ diyor ki:

  Benim içinde olduğum durumda, çocuk önce uzun bir süre ilgi gösteriyor.Ben başta pek ilgilenmiyorum açıkçası, çünkü öylesine bakıyordur hoslansa söyler, konuşur ne bileyim diye düşünüyorum.Sonra dank etti belki de çekiniyordur dedim ve konuşmaya çalıştım fakat sonraları takmiyormus havaları sezdim kendisinde yani ben konusmasam konusmuyor, yazdığımda zorla cevap veriyormus gibi vs.Yalniz birşeyler hissettiginden de emin gibiydim, gozlerime de pek bakamiyordu.Bana karşı birşeyler hissediyorsa bile söylemeye değer değilmişim gibi hissettiriyor.Kısaca cekindiginden mı yoksa hakikaten umursamadıgindan mı artık bilemiyorum.Bu arada “sizi öylesine seviyordu ki sizin için en iyisini istiyordur o da kendisi değildir.” Ben bu cümlede kendiyle çelişen birinden başka birşey görmüyorum.Olayı bu kadar dramatiklestirmeye gerek yok, seviyorsan seviyorsundur.Go and get her.Karşılık gördüğün halde daha iyisine layıksın gibi hareketler bence yalnizca bahane ve kendime guvenmiyorum demek.
  3  0
 11. Birdeli diyor ki:

  Bacım birebir aynı şeyleri hissediyor, aynı şeyleri düşünüyoruz. Gel beni bul o haddini bilmez,duygu nedir umursamazlara birlikte sövelim.
  2  0
 12. Deltakalpesittiro diyor ki:

  Bak o tam öküzmüş işte.Sen onunla konuşmayı denemişsin . Üzme kendini .Sana değer verecek biri elbet vardır.
  0  0
 13. anotherboy diyor ki:

  O yazdığın çocuk değilimdir ama benzer durumlar.Benim karşımdaki kızla konuşmama sebebim ise beni kırıcak davranışta bulundu ve o kadar üzüldüm ki bunu ona göstermek istemedim ne kadar kalbim konuşmamı istese de ben hep mantığımı dinledim her zaman içimde konuşmamanın verdiği bir uktenin kalacağını bile bile ,herkesin kendince bir sebebi var.
  1  0
 14. Herkullanıcıbiradetnickkullanmahakkınasahiptir diyor ki:

  ağlama
  1  0
 15. Sebebine diyor ki:

  Yukarıdaki arkadaş içimde ukte kalacak demiş. Bu inadın sebebi ne? O kız seni kimbilir neden kırdı ama ya sen de onu kırdıysan karşılıklı oturup konuşun kırgınlığınızı dökün ortaya ne yani insanlardaki bu inadın sebebi? Böyle böyle birbirini seven/hoşlanan/beğenen insanlar birbirinden uzak durmak zorunda kalıyor. Yapmayın etmeyin pişmanlıklarla harcamayın ömrünüzü hayat çok kısa. Seviyorsanız bir şans varsa verin o şansı kendinize. İnatlarınızın kırgınlıklarınızı kızgınlıklarınızı atın bir kenara. Çok geç olduğunda daha çok üzülürsünüz. Benden aynı şeyleri çok kez yaşamış bir dost tavsiyesi size.
  0  0
 16. Neticeci diyor ki:

  Bunu erken görseydim üstüme alınabilirdim belki ama şimdi o modda değilim @ytüdebirkız
  Sana sonucu söyleyeyim şimdi erkek arkadaşın var senin haksız miyim??
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!