►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Biliyorsun


Nick: | Tarih: 20 Mart 2019 | 21 Yorum

Bir insan neden hem sever gibi davranıp hem kaçar ki, neden hem görmek ister hem istemez ki? Cevabı sende, sen kim olduğunu biliyorsun.Keske benim kadar net olabilseydin, bu kadar gri kalmasaydin.Cunku gercekten sevdiğinde oynamazsin, icinden geldigi gibi yasarsin, guvenirsin.Ya sevmeyi bilmiyorsun ya da hic sevilmedin.Ve biliyorsun seni en gerçek halinle, sen olduğun için


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

21 Yorum

 1. BigaripAdam diyor ki:

  Sevilmedim daha önce , sevdiğimi belli etmeyi beceremedim. Kolay değil öyle gördüğünde 100m den kalnini güm güm attıran , nefesini kesen kadına “sana karşı hislerim var” demek kolay değil. Elim ayağına dolaştı , batırdım biliyorum.
  Affedebileceksen yeni bi başlangıç için bi şans daha istiyorum. (Senin dediğn kişi olduğumu düşündüren mi ne : içgüdülerim).Burnunu kaşı ben anlarım.
  0  1
 2. kirmizi diyor ki:

  Bahsettiğin kişi şu an kesin anlamıştır kardeşim
  3  0
 3. bu ben olabilir miyim. diyor ki:

  Ama keşke olmasaydım böyle sebep olmasaydımSe de Kendinden kaçan bir korkak…
  0  0
 4. Korkak diyor ki:

  Bu ben olabilir miyim ama keşke olmasaydım eğer oysam sen de bu düşünceme katılıyorsundur.Kimse sevildiğinden tamamen emin olmaz bence aile çok yakın arkadaşlar hariç. benim ilk defa kalbim bu kadar hızlı attı ve ben ne yapacağımı bilemedim,sevmeyi bilmek ile onu gösterebilmek farklı şeyler.Böyle olmasını istemezdim.
  0  0
 5. Sevimli.Hayalet diyor ki:

  Belki de senden o netliği tam görememiştir.
  Herkese yakın davrandığın için o da net olamıyordur.
  Hem daha tanıyamamışsın ki onu.Son cümlenden o anlaşılıyor.Gercekten tanımış olsan nasıl biri olduğunu bilirdin
  2  0
 6. Lilith diyor ki:

  Neden bu kadar belirsiz yazdın? Belki de bilen kişi benimdir… Biraz ayrıntı anlamaya yeter.
  0  0
 7. Heyhi diyor ki:

  Bu “biri” nasıl biri, Ya da bahsi geçen kişi?
  0  0
 8. Me diyor ki:

  Hangi bölümdesin, eğer bahsettiğin kişi bensem hala aklımdasın
  0  0
 9. Birihtimaldahavar diyor ki:

  Bir şekilde o kişiyi anlatan veya o ilgili kişi bunu okuduğunda hemen anlayabileceği bir şekilde ona anlatmalısın diye düşünüyorum. Bu şekilde okuldaki bütün kız ve erkekler üstlerine alınacaktır. Biliyorsun demekle olmuyor maalesef bu işler.
  0  1
 10. Realist diyor ki:

  Kız mıdır kadın mıdır bilemem. Kimdir bu yüce itirafı yazan?
  1  0
 11. Biri diyor ki:

  Karsima geçip sana karşı hislerim var demeni beklemiyorum, anlamamışsın.Sevdigini, düşündüğünü belli et seviyorsan, dusunuyorsan.Biseyler hissediyorsan sadece kendi icinde yasama, sence bilmeyi hak etmiyor muyum?BigaripAdam benim bilebileceğim bişey söyle madem sen olduğunu düşünüyorsun.Evet kızım.Ve evet o kişi biliyor, ona bakışımdan, konuşma çabalarımdan, davranışlarımdan biliyor.Sadece o değil bence cevremizdeki herkes farkında, goruyorlar çünkü açık bir insanım, icimde tutamam pek.Sevmeyi bilmiyor dedim çünkü beni üzüyor.İnsan sevdiğini hiç üzer mi?.O beni anladı
  1  1
 12. Ashshdhdfh diyor ki:

  Yorumlara bak 😀
  2  1
 13. Yeşilgöz diyor ki:

  Çok utanıyordur belkide yüzüne bakamıyorsa.
  1  0
 14. Heyhi diyor ki:

  Arkadaşlar ben elendim benimki fotoğraf attı sevgilisiyle siz devam edin
  4  0
 15. Pdrci diyor ki:

  Bunun bence sevilmemekle ya da sevmeyi bilmemekle ilgisi yok.Birine güvenebilmek ona karşı duyulan bir ön sezidir aynı zamanda da risk almaktır,karşınızdaki kişiye sizi yaralama hakkı vermektir.Tamamen,hiç şüphe duymadan başkasına güvenebilmek için zaman gerekir,birini gerçekten sevmek için de.
  3  2
 16. BigaripAdam diyor ki:

  Şubat doğumlusun?
  0  2
 17. BigaripAdam diyor ki:

  Pardonn ya yeni farkettim “konuşma çabalarım “demişsin. Benim durum farklıydı ,2 farklı durumda da konuşma çabaları bana aitti.
  0  0
 18. Dertçayı diyor ki:

  Bolum ne?
  0  0
 19. Dertçayı diyor ki:

  10 nisan?
  0  0
 20. Biri diyor ki:

  Bu kadar yorum geldiğine göre erkeklerin ortak sorunu heralde.Nedir bu hareketlerin sebebi?Neden gözünüzde bu kadar büyütüyorsunuz?Eğer sizin samimi hareketlerinize, sözlerinize ters birşey soylemesinden cekiniyorsaniz bilin ki o zaman o sevgiyi değeri hak etmiyordur.Hadi biriniz aciklasin.Kendinize güvenmediğiniz için mi?Bilin ki karşı tarafta kendine o kadar güvenmiyor olabilir ve göründüğünden daha utangaç da olabilir Bunlari da düşünün.Sonucta senin benden ne eksigin ne fazlan var.Üc gunluk dunyada kimse karsinizda gerileceginiz, utanıp sikilacaginiz kadar harika degil.Sevmek zenginliktir ZENGİNLİK.Peki biz ne zamandan beri sevdiğimizi göstermeye cekinir, sevmeye utanır olduk?
  (*Fazla naz da aşık usandırır.)
  1  1
 21. BigaripAdam diyor ki:

  Annemin bana öğretyiği motto şudur: Doğru kadını aramana gerek yok ,doğru kişi olursan o seni bulacaktır.
  Ama ona yaklaşınca mantıklı hareket edemiyorum.İçimdeki korkak özgüvensiz panikli adam yönlendiriyor beni.(diğerleri ni bilmem benim model böyle). E biir de hiç ama hiç (normal arkadaş dahi olmak için )tecrüben yoksa, pek az ortak alanın olan bir kadınla konuşmak kolay değil.
  (Bildim mi doğduğun ayı bak merak ettim şimdi)
  0  3

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!