►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Dengesiz


Nick: | Tarih: 24 Ocak 2019 | 18 Yorum

Hoşlandığım çocukla arkadaş olmak gibi bir hata yaptım ya da arkadaş olduktan sonra mı hoşlanmaya başladım emin değilim. Belli etmeye çalışıyorum gerçekten çabalıyorum ama utanıyorum. Klişe işte ‘arkadaşlığını kaybetmek istemiyorum’ olayı. Arkadaş ortamımız aynı okul zamanı neredeyse her gün birlikteyiz ve ben ona açılırsam utancımdan diğer arkadaşlarımın yüzüne bakamam diye korkuyorum. Onun da bana karşı boş olduğunu düşünmüyorum. Eğer kendi kafamda kurduğum bir düşünce değilse beni bazı durumlarda deniyor, tepkilerimi ölçmeye hareketlerimi sözlerimi anlamlandırmaya çalışıyor. Birlikteyken eğleniyoruz gülüyoruz ama hep anlık şeyler. Bir gün çok iyi anlaşıyoruz iletişimimiz süper diğer gün asla takmıyor. Ne yapmaya çalıştığını anlayabilmiş değilim düşünmeden de edemiyorum sizce ne yapmalıyım? Salmalı mıyım arkadaş olarak mı devam edeyim açıl gitsin mi?


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

18 Yorum

 1. djjfjdklslsks diyor ki:

  Sana arkadaş olarak yaklaşmış olabilir bazen samimiyet yanlış anlaşılabiliyor.senin ilgini farkettiyse kırmamak için umut vermemek için bazen takmıyormuş gibi davranabilir.gerçekten karşındaki sadece arkadaş olarak bakmıyorsa zaten hislerini belli ederdi.Seni takmıyormuş gibi davranmazdı.O demekki sadece arkadaş olarak bakıyor sana.
  4  1
 2. E-krem diyor ki:

  Açılma.
  2  1
 3. Tecrübeli diyor ki:

  Bende aynı şeyleri yaşadım ve kötü bitti bazı insanlar böyle dengesiz. Bence başka bir arkadaşınla ağzından laf almaya çalış . Direk kendin söylersen ve red edilirsen baya kötü hissedebilirsin. Herkes karşısındaki insana ne hissettirdiğini çok iyi bilir.
  0  1
 4. Mahmut diyor ki:

  Açıl gitsin
  1  0
 5. Anon diyor ki:

  Bence sen de onu dene. Umursamamaya konuşmamaya başla tepkisini ölç, o dengesizse sen daha da dengesiz ol, feleği şaşsın. Her şey karşılıklı.
  2  1
 6. Guzin abla diyor ki:

  Bence sende umursama bi kac gun kime dediysem ertesi gu karsi taraf acilmistir zaten eger bu tepkisizliginden sonra da degisiklik gormuorsan bisey hissetmiyodur
  0  1
 7. Gungece diyor ki:

  İkinizin de yakın olduğu ortak bir arkadaşınız varsa onunla konuşabilirsin.
  1  2
 8. Jckcjckvk diyor ki:

  Korkanin cocugu olmazmis açıl gitsin.
  1  1
 9. Anonim diyor ki:

  ver kurtul 🙂
  0  3
 10. onur öztürk diyor ki:

  ver kurtul
  1  4
 11. Dengesiz2 diyor ki:

  Kesinlikle takmıyormuş gibi yapma yoksa onu yanlışa sürükleyebilirsin. Tecrübeli mantıklı konuşuyor ancak şu da önemli ki: eğer bu dengesiz bir bayan ise, daha temkinli davran;eğer bir erkekse(özellikle terazi burcu), ona daha net belli etmen gerek. Kadınlar nazlıdır ve belli etmeyi çok beceremiyorlar. Bazıları da rahattır. Bu yüzden de yanlış anlaşılıyorlar.
  1  1
 12. Şkfjss diyor ki:

  Bu kadar mı aynı olur, oluyormuş. Kesinlikle açılma, reddedileceksin. Direk farklı ufuklara yelken açmaya bak. Ne kadar çabuk unutursan o kadar iyi.
  0  1
 13. Dengesiz2 diyor ki:

  Bakma sen diğerlerine, takma, başkasına git demelerine. Sevgi öyle unutulmuyor. Konuş, daha net belli et, çabala.
  0  1
 14. Dengesiz3 diyor ki:

  Belli etsen arkadaşız bunun bozulmasını istemiyorum diyecek. Belli etmesen senden uzaklaşıp bulduğu ilk hedefe yönelecek tabii o da sandığın gibi hisleri varsa. Geç belli etsen geç kaldın diyecek geç de olsa belli etmesen hiçbir şey olmadan her şey aynı şekilde devam edecek. Kafanda kurmaktansa hislerinden de eminsen söyle gitsin. İyi bir arkadaşlıksa bozulmaz zaten sen de kendi kendini yiyip bitirmekten kurtulursun.
  2  0
 15. Mustafa abi diyor ki:

  Sakın… aman derim sakin.. hem sakin hem de sakın…
  2  1
 16. fatcartman diyor ki:

  Çocuk borderline uzak dur. Sen de borderline olabilirsin bilemedim şimdi 🙂
  1  1
 17. Dengesiz2 diyor ki:

  Senin bay mı bayan mı olduğunu bilsek fena olmaz
  0  1
 18. Dengesiz2 diyor ki:

  Senin bay mi bayan mi oldugunu bilsek daha iyi olur
  0  1

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!