►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Gelip bi’ merhaba diyemiyorum, içim içimi yiyor.


Nick: | Tarih: 15 Şubat 2019 | 6 Yorum

Geçen dönem rastgelisimizden beri seninle konuşmak istiyorum, bir iki saçma cümlenin ötesine gecemedim. Sadece 1 dersimiz ortaktı geçen dönem, herhalde yine böyle. Denk de geliyoruz arada mutlu oluyorum ama sadece geçip gidiyoruz öyle. Artık senin yanından öylece geçip gitmekten sıkıldım. Konuşmak istiyorum seninle, tanımak istiyorum seni, sesini duymak gözlerine bakmak istiyorum. İnsan neredeyse hiç konuşmadığı birini özler mi ya ? Ben özlüyorum seni. Nasıl konuşacağım bilmiyorum seninle, ne diyeceğim sana. Nasıl tepki verisin, yanlış anlar mısın ? Bugün ortak değildi derslerimiz ama yine denk geldik, yine gelemedim yanına bi’ merhaba diyemedim sana, bakamdım yüzüne. İçim içimi yiyor, konuşmak istiyorum seninle. Özlüyorum seni.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

6 Yorum

 1. Citoles diyor ki:

  En azından cinsiyet, ve okuduğu bölümü yazmayı deneyin? Nasıl fikir ama? Kesin aklınıza gelmemiştir. Gelseydi yazardınız
  7  1
 2. düşünceli diyor ki:

  Bi’ kızdan hoşlanıyorum. ( ben de erkeğim. ) İçimde kalmasını istemedim bazı şeylerin, hepsini olmasa da birazını dışa vurmanın iyi geleceğini düşündüm. O’nun gelip bu yazdıklarımı okuyacağını pek zannetmiyorum.
  1  4
 3. Meraklı diyor ki:

  Biraz bilgi versen. Hangi bölüm mesela
  0  0
 4. düşünceli diyor ki:

  Dediğim gibi O’nun yazdıklarımı okuyacağını sanmıyorum. Bu yüzden ayrıntı vermek içimden gelmiyor ama en son yemekhanede gördüm O’nu…
  2  1
 5. isimsiz diyor ki:

  yemekhanede karşılaştıgınızda selamlaştınız mı?
  1  1
 6. düşünceli diyor ki:

  Galiba birçok kişi böyle bi’ durumun içinde olabileceğini düşünüyor ve merak ediyor. Daha fazla ayrıntı vermeyeceğim maalesef.
  1  3

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!