►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

İşletme kulübünün para kasma taktiği


Nick: | Tarih: 25 Şubat 2019 | 10 Yorum

İşletme kulübü sponsor aldığı yetmiyormuş gibi sn. Cem Yılmaz üzerinden üstelik bizim okulumuzun Kongre Merkezini kullanarak bugün sağlam para kaldıracak/kaldırdı. Etkinliğe üyelik şartı getirmişler, üye olmayan yani para vermeyen giremez. Sponsordan aldıkları para yetmiyormuş gibi öğrencinin parasına da göz dikmiş bir kulüp. Gereken yerlere şikayet edelim arkadaşlar.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

10 Yorum

 1. Kimliksiz Devlet diyor ki:

  Çok haklısın. Güzel sömürü düzeni kurmuşlar
  18  0
 2. E-krem diyor ki:

  Üyelik bedeli ne kadar?
  0  0
 3. Realist diyor ki:

  Üye değilim diye girmedim o sırayı da göze alamadım ama işletme klubü açtım. Şimdi çok daha fazla güleceğime eminim.
  3  0
 4. Aynenaynen diyor ki:

  Aynen öyle kardeşim bu işletmeciler hep paracı partici olur zaten ne bekliyodunuz. seneye söyleyelim yeni gelenlerede bari
  7  0
 5. serserimayın diyor ki:

  Başvuru formunu doldurup yolladığımız halde sms veya mail gelmediği için gidemedik güya 1000 kişilik kontenjan varmış geçiniz hocam bu işleri.
  10  0
 6. YKTK diyor ki:

  Aynen öyle başvuru formunu 2. dakika doldurdum banada sms gelmedi benden sonra 2 3 dakika daha rahat askıda kaldı form. Bir ikincisi üyelik şartı sen şimdi bu başvuran 1000 kişiyi kulübe üye yapıp 1000+ kişili kulüp mü yapıcan öyle şeymi olur burası sivas gürpınar köyü yardımlaşma derneğimi. Bunlar hani diyorlarla türkiyenin en prejtijli öğrenci kulubü geç o işi biraz fazla biyerleriniz kalkmış ufacık bir söyleşiyi bile elinize yüzünüze bulaştırdınız.
  11  0
 7. kapitalist diyor ki:

  Birader siz getirin o zaman? Kolay mı cem yılmaz’ı getirmek buraya, yani adamlar bundan maddi bir kazanç sağlasa bile haklarıdır insanlar gitmeyi kabul etmiș sonuçta o salon dolmuș mu dolmuș. Șu șark zihniyetini bırakın adamlar hakikaten maddi çıkar sağlasa bile sonuçta buna razı olan insanlar olmuș ve salonu doldurmușlar. Koskoca Cem Yılmaz geliyor elbette bir düzen sağlamaları gerekiyordu, adamlar da bunu tercih etmiș boșu boșuna saldırmayın insanların emeklerine ve emeklerinden ötürü kazandıkları șeylere.
  Not: Ne ișletme kulübü üyesiyim ne de cem yılmaz’ın gösterisine gittim.
  0  23
 8. utanıyorum diyor ki:

  işletme kulübü benim için bitmiştir. Her mecrada dile getireceğim. Etkinlik de rezildi cem yılmaza ulaşacağım sizin yaptığınız üçkağıtçılığı. Dilekçe de hazırladım şikayet için.
  9  0
 9. Aynenaynen diyor ki:

  Aha bir işletme kulübü üyesi yorumlara damlamış… kardeşim cebine indirdiğin parada gözümüz yok da kendinizi fazla büyütüyosunuz. Cem yılmaz başka üniversitelere de gitti ve o da bir insan sanki okula uzaylı getirdiniz… Abartmayın her sene yapılan şeylerin aynısını yapıyosunuz çok sıkıntılar çekip çok büyük işer başarmışsınız gibi havalar hiç hoş değil….
  2  0
 10. Haydo diyor ki:

  Bunların canı 2 tane 7.65 liğe bakıyor da neyse 😀
  1  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!