►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Karakter/ dış görünüş ?


Nick: | Tarih: 1 Kasım 2018 | 9 Yorum

Dış görünüşünden çok fazla etkilenmediğiniz ama karakterini, size verdiği değeri ve davranışlarını sevdiğiniz biri ile birliktesiniz. Huyunuz suyunuz tam anlamıyla birbirine uyumlu. İleride karşınıza daha yakışıklı/güzel birinin çıkması kafanızı karıştırır mı? Dış görünüşten veya karakterden etkilenmek hangisi daha önemlidir?


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

9 Yorum

 1. Rab Sevgisi diyor ki:

  Benim gönlüm kalbinde imanı çok olandadır.
  11  1
 2. Gizemlikız diyor ki:

  Umarım bunu yazan şuan beraber oldugum kişi değildir
  9  1
 3. Naçizane fikrim diyor ki:

  Karşınıza herzaman daha güzel birileri çıkabilir. Ama güzel olan, size aynı değeri ve ilgiyi vermeyebilir. Aslında kişiyi güzelleştiren de davranışlarıdır. Fakat şöyle de bir durum var ki, göze güzel gelmeyen gönüle de pek hoş gelmeyebiliyor bazen. Eğer onun dış görünüşü sizi aşırı rahatsız etmiyorsa, bu kadar uyumluyken (huyunuz suyunuz tam anlamıyla uyumluyken) devam edin derim. Hayat herzaman karşımıza bu kadar uyumlu ve anlaşabileceğimiz kişileri çıkarmıyor malesef. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  3  0
 4. bilmem diyor ki:

  O karakterini beğendiğin kişiye sakın yaklaşayım deme, çünkü haketmiyorsun.
  15  1
 5. Gerçekler diyor ki:

  Bu devirde kimsenin karektere baktığını düşünmüyorum ,herkes dış görünüşten etkilenip hoşlandığını sevdiğini zannediyor,kitabın kapağını açıp içini okuyanilsek keşke bir insanın kalbini sevince vazgeçemessin ,görünüş gecicidir,bu cümleyi ilk kendime söylüyorum..
  3  1
 6. Anonim diyor ki:

  Kardeşim elbette görünüşte etkilenir ama bu emin ol sadece ilk görüşeniyorum için geçerlidir dünyanın en yakışıklı veya güzel insanı gelse ama aptal olsa başta konuşmadan hoşlanırsın ama sonra soğursun bu düzen böyle işler ilk görüş görünüş devamı karakter uyum
  0  0
 7. SiriusBlack diyor ki:

  Hoşlandığın birini düşün, sonra ona hayalinde kilo aldır abartmak serbest sınır yok. Şimdi dön bak tekrardan hoşlanıyor musun? Ömrünü geçirmek ister misin? Sorduğun sorular yanlış sorulmuş bence onların cevapları net ve tek değil. Kimisi çeşmine kimisi özüne güvenir. Çok fazla kasmayın hayatı yaşayın
  0  0
 8. Franz Kafka diyor ki:

  Eğer söylediğin kadar uyumluysanız başka ne isteyebilirsin ki bu hayattan. Eğer aşıksan haline şükret. Bu hayatta aşık olamadan ölenler var, şimdi içinden o aşkı çıkarıp alsalar çok mu mutlu olursun? Boş hissedersin. O yüzden güzel arama güzelleştir.
  4  0
 9. mathgirl diyor ki:

  karakte saglam ise sosyal ve eglnclei biri iae ve en onmls efendi ise asla dis gorunuse onem vermem baskada kimseye ihtiyacm yok
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!