►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

kitap ve dergi okuyan şahıs


Nick: | Tarih: 8 Mart 2019 | 5 Yorum

21. yüz yılda teknoloji bağımlısı olmuş bir nesildeki tek tük çıkan nadir insanlardan. Seyehat sırasında kitap , dergi , gazete okuyan insnalar bence tebrik edilmeli bu dönemde zor iş bana kalırsa


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

5 Yorum

 1. Vasat diyor ki:

  Övülecek bir yanı yok bence. Ancak instagramda beyin eritmekten kat kat iyidir.
  0  5
 2. boşluk diyor ki:

  ya hadi abicim hadi insan istediğini yapar seyahat sırasında size ne? her şeyimize karışmak mı zorundasınız? belki telefondan makale ya da kitap okuyor nereden biliyorsun?
  7  4
 3. Citoles diyor ki:

  Okuduğum kitapları, dergileri, haber veya gazeteleri mobil cihazlar üzerinden okuyorum. Instagram, Facebook, Twitter veya Snapchat gibi hiçbir sosyal medya hesabını kullanmıyorum ve aptalca buluyorum. Fakat 21. Yüzyılda mobil cihazlar üzerinden okuma imkanı varken yanında kitap, dergi, gazete taşıyan insanların da aptal olduğunu düşünüyorum. Kitabın kokusu diyenler gelmeden kaçayım en iyisi.
  3  7
 4. Allah’ın lütfu diyor ki:

  Adamsın Citoles
  0  0
 5. Noraliyaninkoltugu diyor ki:

  E kitap kullanicisiyim ayrica normal kitap da okuyorum kitap okumayi seven kişi her platformdan okur zaten e kitap ayrimi yapmaz ne kitap kokusundan vazgecemem der ne de ekrandan okuyamam der. Mütemadiyen okur yani. Toplu tasimada da hep okurum isteyen şov desin umrumda dahi degil hatta ayaktayken bile okuyorum çünkü okumak konsantre işidir okurken yolda oldugunu bile anlamazsin o yuzden kisaca gercek kitapseverler her sart altında kitap okuyabilirler. E kitap da bir nimettir bu arada, gercek kitapsever olan birisi e kitap sevmiyorum derse okurlugundan suphe ederim cunku ayni anda 20den fazla kitabi avuc icine sigdiran e kitaplara aşık olmamak mümkün degildir en azindan “gercek” okur için. Saygilar…
  1  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!