►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

kütüphaneyi işgal eden arkadaşlara


Nick: | Tarih: 6 Nisan 2019 | 5 Yorum

evet kütüphane yetersiz fakat yer tutmaktan vazgeçin. 1 kişinin 3 kişiye yer tuttuğunu gördüm. Hakka giriyorsunuz. Sabah defter bırakıp aksam gidenler hepinize söylüyorum. Kimse için yer tutmayın. Yer bulabilmek için kutuphaneyi 7 defa tavaf eden arkadaşlarınız var. Anlayışlı olun.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

5 Yorum

 1. Citoles diyor ki:

  Adam fazlasıyla haklı arkadaşlar.
  0  0
 2. MasterEHM diyor ki:

  Evde çalışma imkanı bulunmayan gelmeli kütüphaneye. Ayrıca bireysel değil Grup çalışma odaları çoğunlukta olmalı. Aşağı yukarı herkesin bireysel çalışacağı bir yeri vardır. Önemli olan o kadar yol tepip kütüphaneye gelmeye değer bir çalışma yapılması
  0  0
 3. haklisin diyor ki:

  ++++ kesinlikle 4 kere tavaf ediyorum kütüphaneyi her yer dolu ama dolu yerlerin sadece çeyreğinde insan var, geri kalan yerlerde defterler ve çantalar oturuyor. 2 saat ders çalıșacaksınız diye 8 saat boyunca etrafı ișgal etmeniz medeniyetsizlikten bașka bir șey değil
  5  0
 4. Anonim diyor ki:

  Kütüphane bomboş ama oturacak yer yok sağolsun elemanlar yemekhaneye giderken bile eşyaları bırakıyorlar. Şu yarım saat kuralını uygulatmak lazım da kim uğraşacak vize haftası.
  0  0
 5. Anonim diyor ki:

  Okulda bir sürü boş alan var koca okula bir kutüphane yetmiyor her fakültenin kendine göre ayrı bir kütüphanesi olmalı kesinlikle. Kafeden daha önemli bir şey bu.
  2  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!