►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Okulun en tatlısı


Nick: | Tarih: 9 Ekim 2018 | 3 Yorum

Dün (8 ekim pazartesi) saat 15.00 civarında fen edebiyatta gördüm seni. Bu seni ilk görüşüm değil defalarca gördüm. Beyaz pantolonun siyah ceketin vardı. Siyah bir güneş gözlüğü ve kırmızı bir ruj da bir ayrı yakışmıştı. Her şeyden önce çok güzelsin geçen seneden beri gözlemliyorum seni. Hazırlıkta çok defa gördüm. Emin değilim ama okulun içindeki kız yurdunda kalıyor olabilirsin. Siyah topuklu ayakkabı giymiştin bugün. Saçların kısa. Geçen sene en çok giydiğin pantolon yanlarında beyaz kırmızı şeritler olan mavi bir pantolondu. Gözlerinin etrafını genellikle beyaza boyuyorsun. Evet ilginç bir söyleyiş oldu ama ne denir ona bilmiyorum :). Rujunu hep kırmızı gördüm. Bir kere sigara içtiğini gördüm. Boyun 1.70 den fazla olmalı. Kilo da 65 olabilir. Işte bu özelliklere sahip tam bir tatlılık abidesi ulaşmak istediğim kişi. Buralara da senin için girmiş bulundum artık itiraf yazmadım da diyemem. Her neyse bu kadar tatlı olan birisinin sevgilisi olmama ihtimali düşük gibi geliyor. Umarım yoktur birisi ve buraları okuyup bana söylersin. İnan bana çok yakışırız biz 🙂 .


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

3 Yorum

 1. Anonim diyor ki:

  Kızın saç rengi nasıldı , bir de madem sürekli rastlaşıyorsun neden merhaba demek yerine buraya yazıyorsun ¿
  6  0
 2. Citoles diyor ki:

  Ne çeşit sapıklar ile aynı okulda okuyoruz? Bu kadar gözlem yapacağına ve buraya yazacağına gidip medeni bir şekilde merhaba de, ne bileyim bir sınıfın yerini falan sor. İnan daha sağlıklı olur. Bu ne anasını satayım?
  17  6
 3. Her bir detayın diyor ki:

  Dediğiniz konuda haklısınız. Bu benim çekincemden dolayı. Ben birisine açıldığımda ya sevgilisi varsa sorusu kafamı yiyor. Beni terslerse ya da sevgilim var derse ne yapmalıyım o an ne kadar kötü hissederim bilmiyorum. Tamam o zaman deyip gitmeli miyim daha birçok şey. Bu yüzden emin olup yapmak istiyorum bu işleri. Yorumlarınız için teşekkürler.
  4  1

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!