►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Psikolojik Yardım Hizmeti


Nick: | Tarih: 17 Nisan 2019 | 5 Yorum

Selam.Ytü ücretsiz olarak psikolojik danışmanlık veriyormuş. Çeşitli sıkıntılarım var ve gitmek istiyorum. Ama daha önceden gidenler varsa onların görüşlerini almak isterim. Tavsiye eder misiniz memnun kaldınız mı ?


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

5 Yorum

 1. Eğer ciddi bir problemin varsa diyor ki:

  Problem gerçekten ciddiyse bir psikiyatr görmen çok daha mantıklı. Onların profesyonel düzeyde yardımda bulunabileceğini sanmıyorum, kusura bakmasınlar. Elbette belirli bilgi düzeyleri vardır ve kısmi tecrübeleri de vardır ama sorun gerçekten ciddiyse önermem.
  0  0
 2. mühendisvelet diyor ki:

  yok olum öyle bi yer kandırmışlar seni
  0  1
 3. Anonim diyor ki:

  İletişim yapabilirmi
  0  0
 4. Pal diyor ki:

  İletişimin yazabilir ler mi
  0  0
 5. kimyagerbey diyor ki:

  5-6 aydır destek alan biri olarak net bir şekilde söyleyebilirim ki fazlasıyla memnun kaldım. Gidiş problemimi tam olarak aştığım bir gerçek ve bu süreçte yaşadığım genel sorunlarımı da paylaştım. Dışarıda para verip hizmet aldığınızda seansların verimliliği ve verilen ücretin soru işaretleri oluşturmasının yanı sıra böylesine takıntılara açık kapı bırakmaması ise ayrıca güzel. Şansını dene, umarım iyi gelecektir…
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!