►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Vazgeçtim


Nick: | Tarih: 14 Mart 2019 | 7 Yorum

İnsanları hayatından hata yaptığı için değil, onlardan umudu kestiğin zaman çıkarırsın.
Ben bu gün umudumu kestim.
Artık içimde bir şeyleri düzeltme isteği kalmadığını anladım.
Tartışan insan, bir şeyleri düzeltmek istiyordur. Benim artık tartışasım bile yok.
Yıldım.

Her gün seni görmek zorunda kalmasam bir de keşke.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

7 Yorum

 1. tavsiye diyor ki:

  Her gün görmek zorunda kalmamak için sen de sınıfta onu görmeyeceğin yerde otur,yemekhanede onun bulunmadığı yerde yemek ye
  3  0
 2. Umut Kesmek Oyuncak Değil diyor ki:

  Yıllardır Powerlifting ve bilek güreşi ile uğraşıyorum, ha az, ha fazla ama uğraşıyorum. Özellikle bilek güreşinden çok ümit kestiğim dönemler oldu ama asla tamamen yılmadım. Bu Pazar’dan itibaren tekrardan toplu antrenmanlara başlıyorum. Deadlift konusunda hiç yılmadım, sadece bel de bel deyip bıraktığım oldu ama aramızda kalsın, belimde sıkıntı çıkma nedeni deadlift değil, abandığım sakat curl hareketleri, yoksa deadlift antrenmanından sonra hep iyi hissetmişimdir. Doğru yapmak önemli. Ben bu yolda Hermann Görner’i baz almıştım. Guinness rekorunun sahibi. Sağ el deadlift, 330 kg. Ben sağ elimle ip kullanarak 150 kg yapabildim en fazla, bazı yerlerde videoyu tutuyorum halen ama bu beni daha fazla ağırlık kaldırmaktan yıldırmadı. Evet, tarihi rekoru kıracağımı ben de sanmıyorum ama tek el çekişim bir gün 200 kg olacak, söz. Güçlü ve fit bir adam olma kararı aldım. Şimdiden vücudum şekillenmeye başladı ama Muscle Fat oldum. Kilo da verecek ve maksimum güce ulaşacağım. Ben umudumu yitirmedim! Ben pes etmedim! Ben o kadar zorluğa, hayatımdaki o kadar rezilliğe rağmen umudumu her zaman olmasa da gerekli zamanlarda diri tutmayı başardım.

  Bak ben 10 senedir bu okuldayım. 20 dönemde her dönem 5 defadan desek 100 defa bırakma kararı aldım ama galiba bitiyor ha. Hem de bu dönem. Abartı da olabilir diyeceğim de, değil maalesef, çok sıkıntı çektim. Bu fiziksel değil, benim ruhsal acım çok büyüktü. Yani senin o arkadaşının sende yarattığı sıkıntı benim yanımda hiçbir şey. Çok kez pes ettim, 3 gün bilincim kapanacak şekilde hayatıma kast ettim, ki o an umudum tamamen bitmişti, şimdi diyorum ki iyi ki yaşıyorum. Zaten ne kadar yaşıyoruz ki şunun şurasında dedim, bir şeyleri de başarıp öyle öleyim dedim. Bir şekilde iş bulurum ama hep iyi insanların arasında iş bulmayı arzuluyorum. Bu yüzden çok korkuyorum ve bunu da aşacağım! Kardeşim ben psikolojik olarak deli olma seviyesine geldim, tedavi gördüm. Şimdi tedavilerim 1 aylık periyotlara yayıldı, kısa konuşmalar ve gereken ilaçlarla (Önemli) düzenimi sağladım.

  E biraz troll gibi gözükebilir ama yok konuşmayı kesmişsin, yok umut kesmişsin, bak ben neler yaşadığım halde halen tamamen umudumu kesmiyorum. Ya ne kadar kolay olmuş arkadaş şu umut kesmek. 2. paragrafı özellikle dikkate al.
  6  1
 3. Anonim diyor ki:

  Vazgeçmiş olsan bunu bile yazmazdın,demek ki gala bir şeyler için uğraşmaya gücün var. Olsun vazgeçme de zaten, herkesin birinin hayatına girmesinde bir amaç vardır. O kişideki amacı bul ve ona odaklan, mektubu aldıysan postacı sadece bir aracıdır
  2  2
 4. Lilith diyor ki:

  Bundan sonra boşluk hissi başlar. Bu kadar zamanımı niye harcamışım ya? Bu nasıl bir insanmış bu ya? Senle tanışacağıma kitap okusaydım. Gibi cümleler söylenmesi muhtemeldir.
  1  0
 5. Aynenaynen diyor ki:

  Bunu harbi harbi zaman ayırıp okuyan arkadaşlara sesleniyorum gidin ders çalışın
  0  8
 6. Merak ettim diyor ki:

  neden görmek istemiyorsun ki
  0  0
 7. belkide diyor ki:

  Eğer hislerin varsa yılma derim arkadaş birbirini seven iki kalp elbet bi gün buluşur. Yani demem o ki umudunu kaybetme, hem onun da sana karşı aynı şeyleri hissetmediğini nerden bilebilirsinki
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!