►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Yemekhanedeki kız


Nick: | Tarih: 24 Ekim 2018 | 7 Yorum

18 ekim perşembe günü yemekhanede saat 1 civarı gördüm seni.İç kısımda sıra beklerken hemen arkandaydım,birkaç kere göz göze geldik 4 kişilik bir arkadaş grubun vardı sırada birisi sana çarptı onunla hafif bir tartıştın hemen arka sırandaydım.Yemek yerken 2-3 masa arkana oturmuştuk, epey baktım sana ama kalabalık olduğu için gelemedim ya da cesaret edemedim bilmiyorum.Üzerinde enine çizgili bir tişört yada bluz ve kot pantolon vardı diye hatırlıyorum,seninle tanışmak isterim buraları okur musun bilemiyorum ama koca okulda seni bir daha Nasıl bulacağımı bilemedim.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

7 Yorum

 1. Adsız diyor ki:

  Selam gezinirken şansa denk geldim ve bahsettiğin olay aklıma geldi. Bahsettiğin kız benim yakın arkadaşım. Mesajını ve onu bulmak istediğini görünce yazmak istedim. Biz salı günleri 12’den sonra 2-3 saat kayıntıda oturuyoruz. Yani eğer arkadaşımı görmek istersen oraya gelebilirsin.
  0  0
 2. Autcount diyor ki:

  Selam , izniniz olursa bir şey sormak istiyorum . Siz yanlızca olaydan mı hatırladınız yoksa arkadaşınız da benim ilgimin farkına varmış mıydı? Şimdiden yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.
  0  0
 3. Adsız diyor ki:

  Merhaba, aslında ben bu itiraftan arkadaşıma ben ilk yorumumu attıktan sonra bahsettim o da itirafı okuyunca seni sima olarak hatırladığını, birkaç kere senin baktığını gördüğünü ama bunun ilgiden ziyade normal bir bakış olduğunu düşündüğünü söyledi.
  0  0
 4. Autcount diyor ki:

  Yani açıkçası siz de arada elçi gibi oldunuz ama arkadaşınız benim ilgimi oldukça çekti,bir aksilik çıkmazsa salı günü kayıntı da olurum . Arkadaşınız için de uygunsa tabi.
  0  0
 5. Adsız diyor ki:

  Bence uygundur, iyi günler.
  0  0
 6. Adsız diyor ki:

  Bence uygundur, iyi günler
  0  0
 7. Autcount diyor ki:

  Bu salı yanınıza gelemedim kusura bakmayın bazı sıkıntılar oldu.Siz illa salı günü dediğiniz için haftaya salı tam 1 de kayıntı da bahçe kısmında sizi bekliyor olacağım,başka bir ulaşım yolu olmadığından böyle haber vermek istedim.yorumlar admin onaylı geldiği için sizin yorumunuz da geç yayınlanmıştı,ama başka bir iletişim yolu bulamıyorum.Siz bu yorumu göremezseniz ya da cevabınız geç yayınlanıp ben göremezsem de yine de kayıntı da saat 1 de bekleyeceğim.
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!