►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Yuvarlak masa şövalyesi


Nick: | Tarih: 17 Nisan 2019 | 5 Yorum

Her gün aynı rutin şeyleri yaşamaktan, aynı rutin düşüncelere/olaylara kafa yormaktan fazlasıyla sıkıldım. Hayatım çok renksiz tekdüze ve heyecansız bir hal almaya başladı. Yeni insanlarla tanışıp onların komik hikayelerini, anılarını, muhabbetlerini dinlemek istiyorum. Farklı hikayeler muhabbetler dinlemek istiyorum.
Mesela geçtiğimiz vize haftasında tanıştığım yuvarlak masada ders çalışan Metalüriji ve Malzeme Mühendisliği okuyan kız çok eğlenceli bir insana benziyordu. Onunla ve onun arkadaş grubu ile tanışmak ve onların muhabbetlerini dinlemek istiyorum. Çok abes bir düşünce değil sanırım bu. Sadece düşündüğüm ve hissettiğim şeyleri bir itiraf olarak yazıya döktüm. Hayatımda bir yenilik istiyorum, yeni komik, eğlenceli, zeki ve mizah yeteneği iyi insanlar ile tanışmak istiyorum.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

5 Yorum

 1. SiriusBlack diyor ki:

  Bunlar isteyerek yapabileceğin şeyler değil…
  1  0
 2. Objective diyor ki:

  Hiçbir zaman yeterli gelmez o yüzden arayış içine girmek veya olumlu beklentilerde bulunmak insanı yıpratıyor.Ama senin için bi duruma kabataslak bakıp sorgulayalim. Nasıl bir hayatın var ? . “komik, eğlenceli, zeki ve mizah yeteneği iyi insanlar” ın nasıl bir hayatı var ? Bi düşün onlarla neden şimdiye kadar karşılaşmamış olabilirsin ve karşılaşmak seni gerçekten mutlu edecek mi ? Insanlar iletişim kurarken dönüt almaları gerekir zaten iletişimin olayi budur veremezsen ezilirsin soğursun. Sen o dönütleri o insanlara verebilecek misin? Şuan bu objektif yaklaşımımdan dolayi olaydan soğumuş olabilirsin ama gerçekler dostum bu işlerin olayı bu bi düşün.
  2  0
 3. Nedirbuşevelyelerdençektiğimiz diyor ki:

  Yeter artık şövalyelere özenmeyin batının terimlerine ne kadar hayransınız böyle kendiniz olun.Kendi kelimelerimizi kendi kültürümüzü hep birlikte ihya edelim.Kelimeleri yozlaştırmayın.Avangers olayınıda abartmayım amerika sizin kadar izlemiyordur sahte kahramanlarını.Oturun kendi kahramanlarımızın hikayelerini okuyun.
  2  3
 4. Yuvarlak masa şövalyesi diyor ki:

  @Objective
  Sanırım anlatmak istediğim olayı çok kabataslak anlattığım için kendimi anlatamadım. Tek istediğim yeni insanlar ile tanışıp yeni sohbetler, ilişkiler içerisinde olmak. Yani hayatımda bir yenilik olsun, hayatıma bir heyecan gelsin istiyorum. Tüm olay bundan ibaret.

  @Nedirbuşevelyelerdençektiğimiz nickli arkadaş, sana diyeceğim tek şey kafayı yemişsin. Saçma sapan konuşuyorsun.
  0  1
 5. Objective diyor ki:

  O yüzden sana hayatini sorgulatmak istiyorum ya 🙂 yenilik istiyorsan yenilenmen ve bu değişimi kaldırabilmen gerekiyor çunku istenince öyle şıp diye olacak şeyler değildir normalde bunlar hayatinda bir takim olaylarin artik eski senin kabul edemeyeceği duruma geldiğinde beynin olaylara farkli yönlerden bakmaya başlar neyin doğru neyin yanliş olduğunu tekrsr gözden geçirir sonuç olarak değiştirir. ben senin hayatini bilmiyorum veya nasil biri oldugunu da burdan sana sadece kendini ve hayatini sorgulatmaya çalistim çunku belliki hayatindan memnun değilsin bir şeylerin değişmesini istiyorsun bunun için yeniliğe aç olman lazim olaylara farkli yönlerden de bakabilmeyi bilmen lazim ondan sonra çok hikaye dinlersin.
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!