►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

FİZİK BÜT


Nick: | Tarih: 11 Ocak 2019 | 7 Yorum

arkadaşlar burası her ne kadar yeri olmasa da bir şey sormak istiyorum fizik büte girilir mi büt daha mı kolay oluyor yükseltmek istiyorum bir yardım edin


İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

7 Yorum

 1. Komutan Reges diyor ki:

  Bende merak ediyorum fizik 47 ortalama ile DC geliyor bute girip 40 alsam CC olacak ama 15 alsam kalacağım çok kararsızım.
  0  0
 2. morty11 diyor ki:

  Girilir ,ben notumu yukarı çekmiştim bütle.
  0  0
 3. Çok komiksin diyor ki:

  Fizik inanılmaz derecede kolay hale getirildi ve sen zar zor geçiyorsun. En zor sınav döneminde AA ile geçtim. Kınanıyorsun.
  0  0
 4. Ososko diyor ki:

  Bırak ve evine git çocuk. Finalden 10 puan fazlası gerekiyorsa zaten, bu soruyu sormuş olman büyük ayıp olur. Git Termodinamik, statik falan al.
  0  0
 5. Komutan diyor ki:

  Öncelikle yükseltirsem hangi harf notuna kadar yükseltebilirim onu düşün. Kalanları da düşün bu kadar kalan arasından geçmişsin.Bütte yükseltirim diyip de kalanları da görüyoruz. Haftada 5 saat bir daha ugraşırım diyosan tercih senin.
  0  0
 6. Tyunk diyor ki:

  Ben büte gireli bikaç yıl oluyor ama ben geçebilmek için girmiştim ve ucu ucuna geçtim. Büt finalle aynıydı hiç bi farkı yoktu. O sene olsaydı girme derdim ama bu sene test falan olmuş soru zorluğu ne derece değişti bilemem. Ama yine de yerinde olsam fiziği geçtiğime şükreder hayatta girmezdim.
  0  0
 7. Fizik bütünlemesi diyor ki:

  Dikkat et de ben sana girmiyim xd
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Anasayfaya Git!


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!Son İtiraflar:
Kırtasiyedeki çocuk
Usis Tam Gaz Kanser Etmeye Devam Ediyor
Pişmanlık
FİZİK BÜT
unutamadım