►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

FİZİK BÜT


Nick: | Tarih: 11 Ocak 2019 | 7 Yorum

arkadaşlar burası her ne kadar yeri olmasa da bir şey sormak istiyorum fizik büte girilir mi büt daha mı kolay oluyor yükseltmek istiyorum bir yardım edin


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

7 Yorum

 1. Komutan Reges diyor ki:

  Bende merak ediyorum fizik 47 ortalama ile DC geliyor bute girip 40 alsam CC olacak ama 15 alsam kalacağım çok kararsızım.
  0  0
 2. morty11 diyor ki:

  Girilir ,ben notumu yukarı çekmiştim bütle.
  0  0
 3. Çok komiksin diyor ki:

  Fizik inanılmaz derecede kolay hale getirildi ve sen zar zor geçiyorsun. En zor sınav döneminde AA ile geçtim. Kınanıyorsun.
  0  4
 4. Ososko diyor ki:

  Bırak ve evine git çocuk. Finalden 10 puan fazlası gerekiyorsa zaten, bu soruyu sormuş olman büyük ayıp olur. Git Termodinamik, statik falan al.
  0  0
 5. Komutan diyor ki:

  Öncelikle yükseltirsem hangi harf notuna kadar yükseltebilirim onu düşün. Kalanları da düşün bu kadar kalan arasından geçmişsin.Bütte yükseltirim diyip de kalanları da görüyoruz. Haftada 5 saat bir daha ugraşırım diyosan tercih senin.
  0  0
 6. Tyunk diyor ki:

  Ben büte gireli bikaç yıl oluyor ama ben geçebilmek için girmiştim ve ucu ucuna geçtim. Büt finalle aynıydı hiç bi farkı yoktu. O sene olsaydı girme derdim ama bu sene test falan olmuş soru zorluğu ne derece değişti bilemem. Ama yine de yerinde olsam fiziği geçtiğime şükreder hayatta girmezdim.
  0  0
 7. Fizik bütünlemesi diyor ki:

  Dikkat et de ben sana girmiyim xd
  4  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!