►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

müzik dinlerken dikkat etsek iyi olur


Nick: | Tarih: 14 Nisan 2019 | 8 Yorum

merhaba arkadaşlar, evet ringde müzik dinliyoruz tabii ki kulaklıkla ama bazen dışarı gerçekten anormal derecede ses çıkıyor. Kulağında kulaklık olanlar bundan rahatsız olmayabilir ama ben sizin bangır bangır müziğinizden rahatsız oluyorum. Normalde olsa belki bu kadar takmam ama vize haftası sabahın köründe ringde ders notları okurken müzik duymak herkesin isteyebileceği bir şey değil. Ha şimdi sen de bir tane tak olsun bitsin diyenler çıkabilir, müzik dinleyerek ders çalışabilsem başkasının sesinden de rahatsız olmam zaten. Tek istediğim müzik dinlerken arada kulaklığınızı çıkartıp dışarı ses gidiyor mu diye kontrol etmeniz. Gitmiyorsa zaten sorun yok.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

8 Yorum

 1. Korkut Koray diyor ki:

  Bu genel bir sorun zaten ama ringle yolculuk ne kadar sürüyor ki yani şikayet etmek için yazılmış gibi geldi bana ayrıca sınavlarda başarılı olman rignte okuduğun ders notuna kaldıysa o da başka mesele. Sen de biliyorsun ki bu yazdığınla sesler kısılmayacak sen okula gelmeden çalış derslerine o zaman belki rahatsız olmazsın 🙂
  7  4
 2. Anonim diyor ki:

  Toplu taşımada kimsenin müziğini dinlemek istemiyoruz. Ama bahanen b*k gibi. Ringte ders mi çalışılır jsjsjsnsj

  Yabgu
  6  1
 3. Kulaklık Sever diyor ki:

  Düz kulaklıklar çok ses yapar, çoğu kafaüstü de öyle. Yalıtımlı kulakiçi kulaklık şart. Ayrıca kafaüstünde de yalıtımlı modeller var. Bir kere alacaksanız tam alın. En az 100 dolar verin. Benim yüzlerce dolarlık bir sürü kulaklığım var, hedefim 1000 dolar.
  2  9
 4. Haklı diyor ki:

  İtirafı yapan gayet haklı niye bu kadar eleştirdiniz? İnsanları rahatsız etmemeyi, toplu alanları nasıl kullanmanız gerektiğini de bu yaştan sonra biz mi öğreteceğiz?
  3  0
 5. Konuşalım diyor ki:

  Kulaklık sever acaba sana nasıl ulaşabilirim? Ulan yazdığın yorum gayet güzel mantıklı bir yorum, bir işin ehli yorum yapınca beğenmezler fakat cahil yorum yapınca beğenirler. Neden mi? Çünkü cahilin söylediğini cahil anlar, bilgili olanı sadece vizyonu olan insanlar anlar. Sana nasıl ulaşabilirim acaba?
  0  2
 6. yagmurlusabahringi diyor ki:

  bahane değil, ben bunu yazdığımda vize haftasıydı ve ona örnek vererek yazdım. Genel olarak rahatsız edici bir şey, vize haftası ekstra rahatsız edici oluyor. Ben evimde de çalışıyorum zaten ama son tekrarları yapmak için ringde de bakıyorum. Bunun için de suçlu ilan edilemem herhalde?? Ders çalışırken ses çıkartsam falan neyse. Ses çıkaran suçludur burada
  0  0
 7. Ososko diyor ki:

  Ya bahanesini bırakın şimdi. Kulaklık takıp son ses müzik dinleyen o arkadaşlar bunun farkında mı? Nie şey diyebilirler mi bi kendileri
  1  0
 8. müziksiyen diyor ki:

  buraya başlık açana kadar müziğinden rahatsız olduğun kişiye kısmasını rica etsen daha iyi olurdu diye düşünüyorum.
  1  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!