►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

nasıl olacak :)


Nick: | Tarih: 6 Mayıs 2019 | 12 Yorum


112-3

çocukluktan beri baskıcı baba ve dengesiz anne figürü. birbirinden nefret eden iki insanın çocuğu olmak. bitmeyen şu pislik maddi problemler, şiddet görerek büyümek. ama sonuçta büyümek dimi? 12 de uçucu madde,devamlı. 14,16,18 derken aynı boka yarayan daha pahalı daha yasak şeyler. zarar veren, anlık mutluluklarla kendine bağlayan. duygusuzlaşmak. gerçek anlamda ama. ara ara sadece acı ve korku hissedebilmek. ağlayamamak. gerçekten gülememek. insanlara bakıp tüm mutlu olanların rol yaptığını düşünmek. bundan emin olmak hele o daha kötü. umudun nasıl bir şey olduğunu unutmak. gencecik yaşta içime içime birikmiş siyahlık. karamsarlık, depresyonun normal hayatın olması. düzelme isteği, doktor, ilaç. başarısızlık. tekrar aynı döngü. ve yine. Aseksüellik? neden? bu da mı olacaktı? demişken, içimden bir sesin “yolunda olmayan tek şey o mu salak” demesi. bir an için erkeklikten şüphe etmek. sonra bazı ıvır zıvır yöntem ve testlerle psikolojik bir disfonksiyon olduğunu öğrenmek. başlarım erkekliğinede. önce nefes alabilmek gerek. çok şey, sahiden buraya dökemeyeceğim kadar. bataklık gibi ha? belki düzelir. belki? başlarım belkiye. yorucu günler ve tüm bunları yaşadığımdan bihaber insanların benden standart şeyler beklemesi. başlayayım okuluna da dersinede. eve gelmek, nefret kokusu. bari sesi gelmesin. ne istesem zor, bende mecal de yok. çaba falan. umut lazım ona. nasıl olcak? olmaz her halde. internette intihar yöntemlerine göz gezdirirken bu sitede insanların yazdıklarına denk gelmek. ne çok varmış benim gibi insan. tüm o insanları bir odaya toplamak istemek sonra. belki hep birlikte sarılmak. belki hep birlikte ölmek. yapamayacak olmak. onlar ve onlar gibilerden başkalarının anlamayacak olması beni. anlayacak olanlar çıksa bile, benim anlatmaktan vazgeçmiş olacak olmam. artık bir bir vazgeçiyorum herşeyden. yalnızlık en şaşırmadığım zaten. tercih olan yalnızlık. rol yapmak istememekten kaynaklanan. kim ister ki hayatına karanlık getirecek birinin yanında olmak? dipler bitse bari. düşmek bitse. neredeyse 20 yıllık beden. içerden çürümüş. dışını desen kimi sever kimi sevmez. belki biri bunları okuyup az da olsa anlamaya yaklaştığında ölmüş olurum. belki 5 yıl sonra hatırlayıp girer kendim okurum, zor günlermiş be derim. belki aptalmışım derim. umarım öyle olur. umarım da inşallahın alternatifi he. öyle bi ummak değil. ee yani şimdi, nasıl olacak?


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

12 Yorum

 1. michael diyor ki:

  türkçe neydi ? türkçe emek demekti.
  0  5
 2. Risperdal diyor ki:

  Benzer hikayemiz.

  Kendine evcil hayvan al. Köpek tavsiyemdir.

  Ve dünyaya senin ben evveliyatını gelmişini geçmişini diyerek bir temizinden söv.

  Geçiyor eninde sonunda.

  Günün birinde harbiden mutlu oluyorsun.
  4  0
 3. beni bul diyor ki:

  bu itirafı yazan kardeş, beni bul. senden birkaç sene fazla yaşamış olmak dışında neredeyse birebir aynısı benim hikayem de aşağı yukarı. sırf beni bulman için bir mail adresi açtım. ulaşmak istersen mailini bekliyor olacağım.

  sirfbuldiye@yandex.com
  3  0
 4. Kendiniunutan diyor ki:

  Beraber halledebiliriz
  1  1
 5. Anonim diyor ki:

  “kim ister ki hayatına karanlık getirecek birinin yanında olmak?” karanlik getirecegine inanmamakla birlikte, ben isterdim
  3  1
 6. Bunicktamyirmibirharf diyor ki:

  Sayın itirafçı;
  o itiraflar boy boy ve biz onları okumuyoruz. Kısa yazınız lütfen.
  4  6
 7. dur diyor ki:

  Her şey çok güzel olacak
  0  2
 8. boş reyiz diyor ki:

  özet geç
  1  5
 9. biri diyor ki:

  Özet geç, kısa yaz falan yazan embesilleri hiç önemseme kardeşim, böyle ciddi meseleleri onların kapasitesi algilamaya yetmez,bu tarz boş şeyler yazan tipler boş ve terbiyesizsiniz. İtirafçı için ise umarım her şey senin için gün geçtikçe daha iyi bir hal alır, terapiyi düşün ve kendini uzaklaştır sana iyi gelmeyen her şey ve herkesten. Bir gün saf huzuru bulman dileğiyle…
  1  0
 10. Fgek diyor ki:

  Meditasyon yap düzenli.
  0  1
 11. Tanrınınsevilmeyençocukları diyor ki:

  İmla hatalarına takılanların okumaya üşenip özet geç diyenlerin anlamayacağı belki onlar için hiçbir şey ifade etmeyen türden bir itiraf. Ama ben her cümleyi yutkunarak okudum sanki beni anlatmışsın. İyi hissettirir mi bilmiyorum ama yalnız değilsin.
  O kapana kısılmışlık hissini çok iyi biliyorum. Daha boktan ne olabilir derken geçen her günün daha da noktan olması.
  Belki bu kapandan kurtulup özgürleşebilmek için dibe vurmak gerekiyordur kimbilir. Belki kaybedecek ne kaldı diyebildiğin gün korkacak bir şeyin veya acı çekmek için bir nedeninin kalmadığı gün olur ve tekrar nefes almaya başlayabilirsin, belki de.
  1  1
 12. Makarov Dreyar diyor ki:

  Bu dünyada yalnızlıktan yana olanlar vardır, Ama yalnızlığa katlanabilen yoktur.
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!