►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Rümeysaya


Nick: | Tarih: 23 Şubat 2019 | 12 Yorum


112-3

Normalde hiç buraya bir itiraf yazacağım aklıma gelmezdi ama insan işte mecbur kalınca. seni ilk defa birinci dönem elektroniğin arkasındaki banklarda görmüştüm. telefonla konuşuyordun ve çok tatlı bir gülüşün vardı. O gün derse yetişmem gerektiği için yanına gelip konuşamamıştım ama galiba vaktim olsaydı da cesaret edemezdim. sonra birinci dönem boyunca çok az zaman dilimlerinde gördüm saniyelerle seninle hiçbir zaman gelip konuşmak gibi bir şansım olmadı. zaten yanında insan olmadığında sert bir duruşu olan bir insansın. İkinci dönemse seni yıldız kafede kız arkadaş grubunla gördüm. kendin eğlendiğin gibi çevreni de eğlendiriyordun. sevimli ve komik bir kişiliğin olduğunu anladım. normalde güzel olan insanlardan farklıydın. beyaz tenin iri siyaha yakın koyu gözlerin vardı düzgün bir burnun vardı. 1.65 boylarındasın.dalgalı uzun kestane rengi saçların var. size yakın bir yerde oturmak için masa aradım fakat yoktu masa ararken sadece ismini öğrendim bir arkadaşının sana seslenmesiyle.isminin Rümeysa olduğunu biliyorum. Bir de moleküler biyoloji giriş dersinden bahsediyordunuz galiba bölümün molekülr biyoloji ve genetik. Ama emin değilim ilgi alanın da olabilir başka bölümde de okuyabilirsin. seni zaman zaman gözlemlediğim için okuldan bir sevgilin olduğunu düşünmüyorum umarım okul dışında da yoktur .eğer yoksa ve bu yazıyı okuyorsan seninle tanışmak istiyorum . bense 185 boylarında bronz tenli sakallıyım. hafif iri yapılıyım . bilgisayar mühendisliği ikinci sınıf öğrencisiyim. eğer bu yazıyı okuyorsan seninle tanışmam için bana şans verir misin. umarım yollarımız kesişir.seni pazartesi sabahı okul girişinde bekliycem.umarım gelirsin.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

12 Yorum

 1. Anon diyor ki:

  Rümeysa lütfen oku şunu yoksa ben giderim bak
  13  1
 2. kimyagerbey diyor ki:

  Şu platformun belki de en tasvirli ve en net mesajlarından biri olmuş.
  Bol şans diliyorum kardeşim…
  11  1
 3. Sevmis diyor ki:

  Samimi olalım arkadaşlar adam baya sevmis. Ne mutlu
  8  2
 4. Ohalan diyor ki:

  Ben bm de okuyorum, resmen kim olduğunu anladim lan, kizin iki ismi olabilir mi?
  2  1
 5. Soncikolatabukucu diyor ki:

  Sen aşık olmuşsun birader, büyük sı*tın bee
  3  1
 6. Anonim diyor ki:

  Yaaa ben gelirdim.
  1  1
 7. Realist diyor ki:

  “…Şöyle bir hayalim vardı. Metrodan inmiş girişte rümeysayı bekleyen sizi görmeye çalışırken sizi orada görecektim. Yanınızda Rümeysa belki iki de ders notuyla beraber. Göz göze gelicektik ve konuşmayacaktık ama başardığınızı bilecektik. Ve mutlu olduğunuzu. Ytü İtirafa dönmenizi hiçbir zaman istemedim. Şunu biliyordum ki burada sizin için yalnızca anonimlik ve umut var.”
  -Realist Alfred
  3  1
 8. Ben rümeysa diyor ki:

  Ben rümeysa, okulun hangi girişinde saat kaçta? Bunları yazmamışsın
  0  3
 9. Roc diyor ki:

  Bu soğukta beklemekte kolay olmayacak. Cesaretini takdir ediyorum.
  0  1
 10. 88 diyor ki:

  olum rümeysa dediğin sümeyelerle takılır uzun mont giyer bence sen başka birine aşık olmuşsun
  0  1
 11. Gerçek diyor ki:

  Normalde kullandığım bir platform değil arkadaşlarımın demesi üzerine haberim oldu.lütfen benmişim gibi yorum yapmayınız.
  Rümeysa
  0  1
 12. rümeysa diyor ki:

  Şuan 12. sınıfım YTÜ’yü araştırırken bu sayfaya geldim. Anlattığın Rümeysa’yla her şeyimiz aynı sadece siyah değil kahverengi gözlerim var beyaz tenim ve düzgün bir burnum var. espritüelimdir ve yanımda kimse yokken ciddi olurum kısmen resting bitch face’e sahibim. Lakin üni değil liseliyim, seneye endüstriye bekleyin.Ha unutmuşum bir de adım Rümeysa
  1  1

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!