►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Sıkıldım Yalnızlıktan Keşke Uzun boylu ve Yakışıklı olmasaydım hiç değilse sebebim olurdu


Nick: | Tarih: 23 Şubat 2019 | 10 Yorum


112-3

Artık senelerdir tek başıma olmaktan, birlerine karşı bir şeyler hissedememekten, ailem dışında bir kadından sevgi görememekten sıkıldım. Belki tipsizsin diye düşünebilirsiniz ama o kısım da öyle değil. Neden bu yalnızlık nedenn kızlar erkeklerden ne bekliyor yada nasıl tanışıyorsunuz ben hala anlayabilmiş değilim.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

10 Yorum

 1. Su Şişeleri diyor ki:

  Belki imlan berbat diye yalnızsındır.
  5  0
 2. Napolyon diyor ki:

  Para Para Para. Parra da para para
  6  6
 3. gamzeli diyor ki:

  Erkek de kız da çekingen olunca olmuyor sanırım.Birisinin daha dışadönük olması gerekiyor .
  5  2
 4. Çekingen olma diyor ki:

  İyi bir duruş sergilersen illa ki olur. Ben 28 yaşımdayım, benim kız arkadaşım hiç olmadı mesela ama içine kapanık sessiz biriyim. Kızlar böyle tiplerden hoşlanmaz. Biraz param var, tipim genel olarak iyi ama kilom var, ona rağmen olmadı. Yaklaşan da para için yaklaştığını belli ediyor.
  4  1
 5. Anonim diyor ki:

  egoist olmandan kaynaklanıyo olabilir mi
  10  1
 6. egoistyalnizcocuk diyor ki:

  egoist olmandan kaynaklanıyo olabilir mi
  7  1
 7. kaslıpıtırcıkpigme diyor ki:

  oğlum başına ne bela alacan ne gerek var. yalnızlık daha iyi kızarkadaşın olsa ne olacak hayatında ne gerek var ben erkek adamım 20 küsür sevgilim oldu şimdi hangisi hayatımda ki. daha genciz gerek yok boş ver . seni seni ama sen de belli kendine eğlence mi istiyorsun ne istiyorsun . eğer bu işi ciddiyete bağlayıp evlenmek istiyorsan daha dur .
  6  11
 8. tireks diyor ki:

  olum ya malsın yada iyi mal taklidi yapıyorsun bu üniversitede uzun ve yakışıklı birinin teklifini reddedecek kız yok bi yerde yanlış yapıyorsun büyük ihtimalle ilk adımı karşıdan bekliyorsun bekleme yoksa daha cok beklersin
  5  2
 9. 20 sevgili denmez ona diyor ki:

  Ona 20 sevgili denmez, 20 ayrı takılmalık kız arkadaş denir. Sevgili özel bir kavramdır, öyle herkesle yaşanılmaz. Sizin duygular artık laçka olmuştur. Bu saatten sonra kimseyi sevemezsiniz, kimseye karşı güzel duygular hissedemezsiniz, hissettiğiniz şeyler sadece cinsel çekim ve öylesine mantıklı yaklaşımlar olur. fbuddy olmuşsunuz işte, çok uzatmaya da gerek yok. Sevemeyeceksiniz, sevmeyeceksiniz. Evlendiğinizde midesiz biri olarak evleneceksiniz muhtemelen. Aşk özeldir, herkesle yaşanmaz. Bir insan 2 kişiyi, bilemedin en fazla 3 kişiyi çok sevebilir. Gerçekten sevgili oldum diyebilmek için bence en az süre ise 1 yıldır. Gerisi flört veya takılmalık kız arkadaş olarak adlandırılır. Sevgili oldum diyemezsiniz, o yakınlık aranızda yoktur.
  19  1
 10. Uzunboylukız diyor ki:

  Bende sıkıldım kzhskshakshsk
  0  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!