►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Sonunda


Nick: | Tarih: 21 Şubat 2019 | 6 Yorum

Hayaller ve gerçekler arasında kalmış dünyada süzülüyorum. Gözlerim ne tam açılıyor ne de tam kapanıyor. Gözümdeki yaşlar dökülmüyor ama geri de gitmiyorlar bir türlü. Gözlerim dolu ve boğazım kupkuru. Konuşamaz oldum. Depresyonda olduğumu sosyal anksiyetemin olabileceğini düşündüm ama bana göre değiller. Düzelmek istiyorum çünkü bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkındayım. Bir insanın en sevdiği renk gri olmamalı. Bir insan insanların arasında kaybolup yalnız kalmamalı. Herkesin yalnız olduğunu fark etmemeli. Anlam aramamalı insan. Bir insan mutlu olmamalı ve mutlu olmak istememeli belki de. Mutlu olma isteği mutsuz kılıyordur belki bizi. Ölüceği anı bekleyerek tanımlamamalı yaşamını. Yaşamını bu kadar belirli kılmamalı. Ölüceğini bilerek ve varlığını hissederek yaşamalı. Benim gibi boş ve dipsiz kuyulara düşmemeli. Ama bilmiyorum belki de kuyu dipsiz değildir ve harikalar diyarı karanlığın en derinindedir ve ben oraya daha ulaşmamışımdır. Belki de harikalar diyarı yoktur ve hepimiz karanlık dipsiz kuyulara düşen gökkuşaklarıyızdır. Sadece aydınlattığımız yeri görürüz. Gördüğümüz hiçlikten başka bir şey olmasa da. Ama gökkuağının gözleri yoktur. Belki de sorun budur. O yüzden nefes almaya devam etmeliyim. Kalbimin ritmini sıfıra indirmek de anlamlıdır çünkü, gözlerini kapatmak da. Ben kimim ki bu anlamı bulduğumu düşünüyorum. Küçücük bir çocuğum daha, meraklı ve hayal kırıklığına uğramış ağlayamayan bir çocuk. Ben de büyüyeceğim elbet, sen de.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

6 Yorum

 1. excalibur1 diyor ki:

  bu sayfada paylaşılan en güzel itiraf
  6  0
 2. salto diyor ki:

  Düşününce, her şeyin anlamsız olduğu gerçeği çok koyuyor
  2  0
 3. Citoles diyor ki:

  Bu sitede hep kullandığım nick bu, yani “citoles” bir ilaç ismi. Beni çok kötü geçen 2 seneden kurtarıp beni hayat dolu sosyal bir insan haline getiren itici gücün adı. Sana ilaç kullan gibi bir şey diyemem ama bu dipsiz kuyudan çıkmanın tek yolu bir psikiyatri muayenesine gitmek ve doktorun uygun gördüğü şekilde tedavi olmak en doğrusu.
  Onun haricinde bu düşüncelerin çok edebi ve romantik olduğunu düşünen ergenlere de kafam girsin. Hepiniz Yeraltı edebiyatına ay çok cool diyecek tipler olmayın be arkadaş.
  Konuya dönersen sen bunlara bakma kardeş, git bir muayene ol ve iyi hale gel dön aramıza
  1  0
 4. Ateş diyor ki:

  Bence konuşabileceğimiz çok şey var, benzer noktalardayız. Bana ulaşır mısın?
  0  0
 5. mangli diyor ki:

  Kitap yazsana sen, dilin iyi. Bir de mutluluk isteyerek olunacak bir şey değil, insan isteyerek mutsuz olabilir bence, mutsuz olmayı isteme, kolay gele…
  0  0
 6. Cailou diyor ki:

  Bence harikalar diyarına ulaşmak istiyorsan onu bulacağını düşünmekle başlamamalısın, onu yaratmakla başlamalısın. Mutlu olmak elbette kimileri için amaç değil ama güzel olduğu kesin. Mutlu olmanı sağlayacak durumu ve bu yolda yanında olacak kişileri en iyi sen bilirsin. Buna göre bir yol belirle. Çok zorlanıyorsan denildiği gibi destek de alabilirsin.
  2  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!