►İçinde Kalmasın Sen De İtiraf Et!◄

Yemekhane iftar rezaleti


Nick: | Tarih: 9 Mayıs 2019 | 3 Yorum


112-3

İftar için yemekhaneye geldim o da ne? Ortabahçeye kadar sıra, neyse ezan okunduktan yarım saat sonra yemeğimizi alabildik.

Erişte yerine silikon haşlama makarna, tavuk prizola yerine sabahtan artan yemekler, buz gibi soğuk çorba, salata yoktu zaten…

Utanmıyor musunuz ey yemekhane? Oruç tutmuş insanlara -en azından- menü standartlarına uygun yemek verseniz? Rezilliktir bu, kınadım sizi 1 aylığına bir “müşterinizi” kaybettiniz. Feci karlar ediyorsunuz oruç tutanlar üzerinden. Ucuz çeşme suyunda haşlanmış bomboş makarna ile maksimum karı ettiniz yine, her gün aynı şey oluyor.


İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.


112-3 İtirafı Beğen:

İtirafı Paylaş:

3 Yorum

 1. Bok gibi site diyor ki:

  Ulan iki kaliteli itirafa gözümüz hasret kalmış, onda da bok gibi yorumlar. Kaliteli takipçileriniz geride kaldi. Ancak yeşil paltolu kız itirafı yaparsınız bundan sonra. Yallah.
  0  1
 2. boş reyiz diyor ki:

  2 tl lik yemek yiyorsun bir de kar ediyorlar diyorsun.çalışanların maaşını çıkaramazsın o parayla ne karı?
  0  3
 3. hayvansever diyor ki:

  Hakkınızı aramaya, sesinizi çıkarmaya, boykot etmeye korktuğunuz için herşeyi hakediyorsunuz. Hiçbir şey üretmeyen düşünmeyen, korkak, tüketici bir nesilsiniz siz. Uzatmali son sınıf öğrencisi olarak üniversiteyi sizler gibi ergen beyinlere bıraktığımız için utaniyoruz
  3  0

Buna Yorum Yap

Nick:
Uyarı: Her kullanıcı bir adet nick kullanma hakkına sahiptir. Sürekli farklı nickler kullanan ziyaretçilerin siteye erişimi engellenecektir.

Yorum:


Not: Yorumlar moderatör onaylı olduğu için geç yayınlanabilir.


Facebook'tan Takip Edin!Twitter'dan Takip Edin!