Son zamanlarda aşk olayları yüzünden dili yanmış arkadaşlar için hem kendi deneyimlerim hem de okuduklarım ve deneyimli kişilerden öğrendiklerimi yazmaya karar verdim. Egosunu kenara bırakan her kız da bu yazdıklarıma hak verecektir.
1-)kadınlar sizin hayatınıza girip onu mükemmel yapmak istemezler,zaten mükemmel olan hayatınızın bir parçası olmak isterler.Beyler, size masallarda öğretildiği gibi sizi her halinizle sonusuza kadar sevecek bir kadın yok. Doğru bir kişi yok. Eğer erkek olup içlerindeki feminen duyguyu tatmin edemez. Kadına sürekli duygusal yaklaşır yalakalık yapar ve birinci önceliğiniz haline getirirseniz eninde sonunda terk edilirsiniz. Aksine inananlara biz mavi haplı deriz. Yani kendi gerçekliğine(tatlı,rahat ama yalan gerçeklik) inanan kişiler.bi sporla uğraşın,hobiniz olsun,ağırlık kaldırın, testosteronunuzu arttırın.
2-) kadınlar hipergamiktir. Yani kendilerinden üst düzeyde eş ararlar. Bunun sebebi sahip oldukları eşin hamilelik sürecinde kendisini ve sonrasında yavrusunu besleyip koruyabilecek en iyi eşi arama iç güdüsüdür. Para,sosyal yetenek,tip üçünden en az iksinde kızdan iyi olmazsanız muhtemelen bi cacık çıkmaz(sevgili olamazsınız demiyorum.uzun süreli ilişki hatta evlilik kastediyorum.)
3-)kadınlar duygusaldır. Ve bir erkek ilişkinin kayasıdır. Hatunlar her ne kadar kendileriyle ağlayacak duygusal bir erkek istiyor gibi de yapsalar. Siz duygusallaştıkça ilişkideki cinsel gerilim ölür. Tabi kalpsiz olun demiyorum.ama hatunun sinirlendiği ağladığı,korktuğu stres olduğu şeylere karşı sizin sağlam kalmanız ve onun sizden destek almasına izin vermeniz lazım.
4-)alfa siker beta öder. Alfa ve beta kavramlarının içinin boşaltıldığının ve komik olduğunun farkındayım. Siz anlayın diye dedim.alfa dediğimiz abimiz kendi karakterine ve yeterliliğine güvendiği için kıza sürekli maddi yatırım yapmaya çalışmaz. Maddi yatırım yapma isteğinin(hesabı hep ödemek,çiçekler,çikolatalar,tatil masraflarını karşılamalar) asıl sebebi beta erkeğinin dişisini kendi karakteriyle tatmin edemeyeceğini bildiğinden parayla bu açığı kapatmaya çalışmasıdır.tabi hiç ödemeyin demiyoruz arada ince bi çizgi var
İşte biz bu bilgilere kırmızı hap deriz.tabi baya basit anlattım İsterseniz devam ederim.

İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.

REKLAM: Okul ile ilgili tüm sorularınızı YTÜ Kampüs internet sitesinde sorabilirsiniz.
Hemen YTÜ Kampüs'e git!