Yürüyerek sigara içmeyi itici bir hateket olarak görebilirsiniz tabii ki. Fakat henüz yasaklanmadı. Dolayısı ile insanlar yürürken sigara içebilir. A kapısının ordaki yokuşta çöpleri neden kaldırdılar bilmiyorum fakat izmariti yere atmak zorunda kalıyorum.
İkincisi; özellikle sabahları ne kadar ring sırası olduğu mağlum ve önümüz kış. Durağın üstü kapalı kısmının biraz daha geniş yapılması gerekirdi.
Üçüncüsü; çiçekler çok güzel, çiçekleri çok seviyorum. Fakat cidden turnikelerden geçer geçmez yolun ortasına çiçek koymak zorunda mıydınız?
Dördüncüsü; üst geçit için çok teşekkürler, cidden biri trafik kazası geçirmeden yapıldığı için çok minnettarım. Fakat, bizi mevlana gibi döndürmek yerine okulun giriş kapısına doğru alternatif bir çıkış yapamaz mıydınız? Tekerlikli sandalye vs. kullananlar yine o yolu kullanabilir.
Beşincisi; girişteki gri zemin üzerine gri YILDIZ TEKNİK ÜNİVERİSTESİ tasarımının da hatalı olduğunu düşünüyorum. Öncelikle yazılar çok küçük ve renk dolayısı ile uzaktan okunamıyor. Gece ise gölgesi de arkasına düşünce iyice karışıyor.

Daha çok şey söylenebilir elbet, şu an aklıma gelenler bunlar. Sağlıcakla kalın.