Merhaba kardeşlerim, içimde bulunduğum durumla ilgili bir yardım almak istedim.

Ben insanlarla konuşmayı sevmiyorum. İlgi alanımınız ortak olsa bile bundan haz almıyorum. Ne sosyal fobiliyim, ne yeteneksiz. Lakin etrafımda fazla insan yoktur. Kendime de güvenirim belirli konularda. İlgi alanlarıma girelim. Sevgili ailem en iyi kursu ve güzel bir arabayı bana vermek istediler. Yaşım kemale eriyor ama ne ehliyetim var, ne de arabalara ilgim. Siyaset rahatsız eder, mecbur bir şekilde bir şeyler öğrenilir ve uzak durmaya çalışırım. Futbol? Futbolcu ismi bile bilmiyorum. Sporlardan pek çok bireysel sporu severim ve güç çalışması yaparım. Kendime özel kaliteli kulaklıklardan oluşan bir dolap yaptıracağım. Büyükleri için camlı bölme, küçükleri için ufak çekmeceler. Böyle ilgi alanlarım da var. Müzik zaten master ilgi alanım.

Malum cinsiyettenim, okulumda fit kızları tapınak olarak görmeme rağmen beni kendi cinsime ilgili sanan gruplar oldu, üstelik internetten takip eden olmuş, okulda kimseyle muhatap olmam, ne yazık ki ama bölümde kız da yok ki be kardeş. Lisede de olmadı. Malum cinsiyetle en ufak sohbet beni gerer. Zira hem sohbet etmeyi sevmem, hem de kendimi arazideki tek aslan değilmişim gibi hissederim. Kızlarla konuşmayı çok istiyorum ama işte sebebi belli. Bunu da her kız kabul etmez, bak şu kabul eder desen, belli olmadan ya linç edilirsin ya da karakolda bulabilirsin kendini. Neyse ki maddi durumum iyi.

Ufak bir tanıdık çevresi, 1-2 arkadaş, 0 da dost yeterli. Tek dostum dediğim insandan kazık yeyince ve en ufak davranışımdan bana kin duyunca daha da dost edinmedim. Neyse ki ihtiyaç duymayan bir karakterim var. Dostumlayken de farklı odalarda bilgisayarda takılırdık. Sizce ne yapayım? Diplomamı güzelce paketleyip, yatağımın altına kaldıracağım. Bulacağım bir iş fikri var ama konuşacağım ve samimi bir üsluba rağmen asla kendimden taviz vermeyeceğim insanlara karşı yeterli sabrı göstereceğime inanıyorum, zira gelecek insanların profili de belli olacak, gerekirse güvenlik çağırırım Bireysel halletmek bana zarar getirir. Teşekkürler.