Arkadaşlar burada obez dayanışması yapıyoruz. Yediklerimizden bahsediyor ve içtiklerimizi yazıyoruz. Yaptığımız sporu yazıyoruz. Ben 161 kilodan 120 kilolara kadar düştüm. 1.83 m boyum var. 85 kiloya kadar da düşeceğim ama daha da düşmem herhalde, şu anda zaten yağsız ağırlığım 87 kg.

Arkadaşlar ben protein ağırlıklı besleniyorum. Besleyici değerleri bol sebzeler ve kaliteli et satan yerlerden et alıyorum. Bunları yemeye özen gösteriyorum. Ekmeği ya hiç yemiyorum ya da kepekli yiyorum. Maalesef içecek bir sorun olabiliyor. Tip 2 diyabet hastasıyım ve belki limonlu vb maden suyu haricinde hiçbirinden içmemem gerekiyor. Hem de hiçbirinden. Bazen Redbull bile aldığım oluyor oysa ki. Vazgeçeceğim arkadaşlar. Siz de vazgeçin. Redbull zaten asitli şurup.

Gücüm arttı bu arada. Daha rahat yürüyorum. Tek elimde 170 kg kaldırabiliyorum şu anda, bel hizama kadar ve önceden kaldıramazdım. Bu gücümü 85 kiloda da koruyacağıma inanıyorum. Düşünsenize tek elde kendi ağırlığının 2 katı. Olası bu arada. 40 kg dambılla da curl yapıyorum.

Sizce başka neler yapmalı? Yürüyüş, yüzme vesaire? Neler yapılmalı? 10 yıldır obezim ve yeni yeni kilo veriyorum. Geri de almayacağım. Teşekkürler.

İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.

REKLAM: Okul ile ilgili tüm sorularınızı YTÜ Kampüs internet sitesinde sorabilirsiniz.
Hemen YTÜ Kampüs'e git!