Umarım bu yazım adminin fikrine uymuyor diye fln silinmez. Arkadaşlar çok dikkatimi çeken ve beni rahatsız eden bir durumdan bahsedeceğim.
Şu sürekli okuldan şikayet eden tipler. Dostlar!,yıldızlılar!,romalılar! Soruyorum size;yemyeşil tertemiz bir kampüse sahip olan,2tl ye krallar gibi yemek yiyen,3tl ye fitnes salonu ve yüzme havuzu kullanabilen,7/24 milli dini her bayramda açık kütüphanesi olan,dünyanın en iyi üniversiteleri arasında ilk 500 de olan ve türkiyenin en iyi 3. Mühendislik okulu olan,kendi teknoparkı,yüksek gerilim de dahil pek çok labı olan üniversite biz değil miyiz?
(Millet bahçesi projesiyle yapımı planlanan yurt ve kütüphaneyi saymıyorum bile)
Yok köpeklermiş,yemek kuyruğuymuş,farklı yemek çıkmasıymış,millet bahçesiymiş geçin bunları. Daha sınav haftasında elemanın birisi yazmış elektrik-e fakültesinde sınavı varmış arka kapı kitli diye elemanın psikolojisi bozulmuşda yıldız hayatının hatasıymış. Ya bu üniversitenin önünden geçebiliyor diye 2 rekat şükür namazı kılması gerekenler sağda solda atıp tutmasın.Eğer bu imkanlara doğduğunuzdan beri sahip zengin bir bebe iseniz bilemem ama çoğu kişi bu kadar imkanı bir arada ilk kez burda görüyor
YILDIZLILAR üniversitenizi sevin-gurur duyun. Bu üniversitenin reklamını yine biz yapıyoruz.
Kalın sağlıcakla

İtirafları yeni Twitter hesabımız üzerinden okuyun! Twitter'da @ytuitirafsosyal hesabımızı takip edin.

REKLAM: Okul ile ilgili tüm sorularınızı YTÜ Kampüs internet sitesinde sorabilirsiniz.
Hemen YTÜ Kampüs'e git!