YTÜ İtiraf Ediyor Chat
Anonim2091
Bakalım seneye e uğramayı düşünüyorum okula bakalım nasıl olacak
Anonim2080
Uzaklaşınca oradan ergen velet bu adam seri katile benziyor dedi. Tırsak bir veletti ve acayip moralim bozuldu. Bir şey de demedim. Gerçi EHM hep en ahmak insanları barındırmıştır. Teknoloji ile içli dışlı olan hayattaki tek becerisi meslek olan ahmak grubu EHM.
Anonim2091
9 sene gördüm okulu son seneler arada ugruyom ama olsun
Anonim2080
Ben 2009 girişliyim. Halen gidiyorum ve ortamdan hiç memnun değilim. Serseri tipler mevcut. Bir de bana kötü derlerdi, şimdi eminim cebinde emanet olan sayısı artmıştır. Bir ara silah getiren oldu. Yazık.
Anonim2080
Benim de 3 dersim kaldı.
Anonim2091
Benim verdiğim ders 10 açıklayıcı olmuştur umarim
Anonim2091
=))
Anonim2080
1'i gelecek dönem, 2'si mezuniyet.
Anonim2091
Ben okulu saldım ticaretteyim okulu hobi olarak kullaniyorum
Anonim2080
Anladım. 2 senen var bak.
Anonim2080
Verebileceksen devam et. Veremeyeceksen de bırak kalsın.
Anonim2091
İkisini n arası bir sabah uyanıyorum kızıyım kendime bitir şu mk okuluna diploma olsun bir sabah tam dersi
Anonim2080
Ben gelecek dönem bitirip, özgürlüğüme kavuşayım istiyorum. Sabır küpü oldum.
Anonim2091
Ekonomik sıkıntı yok ama kişisel iste
Anonim2080
Ticaretten 20000 TL ve üstü gelirin varsa herhangi bir mühendislik sana fayda sağlamaz.
Anonim2091
O gelir nerdeeee
Anonim2080
Bir şey anlatacağım, bekleme olabilir. Sabrediniz. smile
Anonim2080
Benim babam bugüne kadar 9 iş batırdı ve 10.'sunda ısrarlı. Kendi asıl mesleği noter, aylık oradan 120000 TL net geliri var. Şimdi Karaman'da ticaretini yapmaya çalışıyor ama ayda bir ikinci el araba parası verdiği içki onu öldürüyor. Ölecek gibi şu sıralar ama dilerim yaşar. Sevmiyorum ama öyle de denmez.
Anonim2080
Neyse, diğerinden de 80000 TL falan geliyor. Kurtçuk fabrikası. Babam Beyoğlu noterlerinden biri ve hakimler, savcılar teftişe geliyor sürekli. Babam her an işinden olabilir ve şu anda Karaman'da hastaneye yatırılabilir.
Anonim2080
Karaman işi de bitebilir ve babam ölebilir. Ben küçük paralar harcayan biriyim, fazla lüksüm yoktur. Babamdan da hiçbir şey beklemiyorum ama kardeşime düzgün bir ev alacağız eğer öyle bir şey olursa. Yani babam şöyle böyle diyordum ama adam her şeyini kaybediyor gibi. Ne yaptıysa annem yaptı bana. Vakıf torun gelirim, 2 dairem. Bunlar annem sayesinde. Zengin olamadım ama h
Anonim2080
ama hep bahsettim* Sınır orasıymış.
Anonim2080
Yani övündüğüm dağlar aslında hiçbir zaman benim olmadı belki ama kalıcı da olmadı. Siz siz olun ticarete girerken iki defa düşünün. Çakal çok, babam hem 10. işini, hem de has mesleğini kaybedebilir sakat psikolojisi yüzünden.
Anonim2080
Bu sebeple masa başı yükselmeli işlere evet dostlarım. Azıcık aşım, dertsiz başım. Bu lafımı sakın unutmayın. Bu dediğimi sağlayın.
Anonim2440
YTÜ ne yazık ki magandaların artistçe tespih salladığı bilimden yoksun vasat bir okul. Delireceğim yahu, hayatım boyunca vasat okullarda okudum.
Anonim2543
olmam sistem kurbanı b***h ne okulu ben okula uymadım hiç
Anonim2544
Bizim bölümün kızlarının tamamı değil ama en azından yarısı çok ahlaklı ve tertemiz kızlar bu arada. Arada böyle kendini ucuz gösteren profiller de geliyor ama EHM kızlarının en azından yarısını namus dolu olmaları sebebiyle tebrik ediyorum.
Anonim2547
Bilgisayar Mühendisliği okudum, kendi bölümüm için konuşacak olursam insanların gerçekten leş olduğunu düşünüyorum. Paranın teknolojide olduğunu duyan gelmiş resmen. Sorun şu ki, meslekte ilk motivasyon para olduğu zaman vizyonda gerileme oluyor. Hayatındaki tek eğlencesi futbol, siyaset, karşı cins olan ve sigara içmekten akciğerlerini karaciğerlere çevirmiş bu insanl
Anonim2547
insanlar kültürel birikimsizlikleriyle iticilikte tavan yapmaktadır.
Anonim2599
selam arkadaslar siyaset bilimi ve uluslararası iliskiler ögrencisiyim de çap ve staj işlemleri hakkında bilgisi olan var mı
Anonim2677
Herşeye okulun sitesinde ulasabilirsin yani
Nick / Ayarlar


elgntwplk